Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Життя віддане лісу

Загальні новини 24 Лютого 2020

Сорок років свого життя присвятив служінню лісу заступник начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Володимирович Товстуха.

Кандидат сільськогосподарських наук, Відмінник лісового господарства України Олександр Володимирович починав майстром лісу на рідній Ямпільщині, у Прудищанському лісництві Свеського лісгоспу, бо сам з Орлівки. Потім здобував професійний досвід на посадах лісничого, інженера та головного лісничого Шосткинського лісгоспу.

У його послужному списку 25 років трудової діяльності безпосередньо на підприємстві і тисячі посаджених дерев.

З 2004 року – Олександр Володимирович на посаді заступника начальника обласного управління.

У неділю, 23 лютого, він відсвяткував своє 65-річчя. При зібранні та від імені колективу начальник управління Віктор Чигринець привітав свого заступника з ювілейною датою і вручив йому Почесні грамоти Сумської обласної ради, Сумського ОУЛМГ та Відзнаку Товариства лісівників України.

Вітання ювіляра, без перебільшення, проходили зі сльозами на очах. Адже цьогорічний день народження відкривав нову сторінку у житті Олександра Володимировича, причисляючи його до когорти лісівників-ветеранів праці.

Шановний Олександре Володимировичу!

Колектив Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства щиросердечно вітає Вас з Днем народження!

Повсякденна кропітка праця на відповідальній посаді вимагає від Вас повної відданості справі, наполегливості, подолання труднощів, високого рівня фахової майстерності. Із честю вирішуючи це покликання, Ви заслужили глибоку пошану серед людей, даруючи їм не лише свої знання та досвід, а й тепло своєї душі.

Ваш професіоналізм та багаторічна наполеглива праця зробили вагомий внесок у розвиток лісового господарства Сумщини.

Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати поряд з Вами і разом з Вами досягати професійних висот.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та достатку, миру і злагоди. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а віра, надія та любов завжди будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай доля дарує Вам ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років життя, щедрих і багатих на добро