Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

ЗАЯВА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Загальні новини 29 Квітня 2011

Державне агентство лісових ресурсів України в зв’язку з пожежонебезпечним періодом наголошує на необхідності додержання протипожежних норм у лісових масивах.
В зв’язку з настанням пожежонебезпечного періоду в лісах та напередодні Травневих свят Державне агентство лісових ресурсів України нагадає про обмеження відвідування громадянами лісів та попереджає про можливість притягнення до адміністративної і кримінальної відповідальності осіб, які не будуть додержуватися правил пожежної поведінки в лісових масивах країни.

Така категорична позиція викликана невтішною статистикою щодо кількість лісових пожеж, які сталися в Україні від початку року. Мова йде про 370 випадків загорань в лісах, підпорядкованих Держлісагентству та 124 випадки в лісах інших відомств.
Наразі, в Україні створено спеціальні оперативні штаби, до яких увійшли представники Державного агентства лісових ресурсів України, Міністерства внутрішніх справ та Міністерства надзвичайних ситуацій, під керівництвом яких здійснюватиметься цілодобовий посилений контроль за дотриманням правил пожежної безпеки в лісових масивах, лісопосадках, місцях залягання торфу.
Тільки особисте бережне ставлення до лісу та власна відповідальна поведінка кожного конкретного громадянина стануть оберегом безмежного зеленого багатства України.