Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Заступник Голови Держлісагентства зустрівся з трудовим колективом Олевського лісгоспу

Загальні новини 24 Липня 2017

«Трудовий колектив має працювати злагоджено та стабільно,працівники повинніпочуватися захищеними і впевненими в завтрашньому дні – за таких умов виконуватимуться виробничі завдання та будуть досягнуті гарні результати в роботі», – на цьому наголосив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар при зустрічі з трудовим колективом державного підприємства «Олевське лісове господарство» під час робочої поїздки на Житомирщину.

Також було обговорено ситуацію щодо нещодавньої зміни керівництва лісгоспу. Володимир Бондар поспілкувався з працівниками підприємства, щоб почути їхню позицію стосовно низки питань.

Колективта профспілкова організація одноголосно підтримали свого теперішнього директора, запевнивши, що керівник підприємства керує професійно, підприємство працює стабільно, розвивається, зарплата виплачується тощо.

Лісівників підтримав голова Олевської районної ради Віктор Троц, зауваживши, що за керівництва нинішнього директора лісгосп працює стабільно, вчасно сплачуються податки, виплачуються заробітна плата, районна влада має з боку лісгоспу підтримку та розуміння.

Зустріч з колективом відбулася за відсутності директора, а щоб прийняти зважене та правильне рішення Володимир Бондар уважно вислухав кожного, хто хотів висловитися.

За інформацією Прес-служби Житомирського ОУЛМГ