Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Заповідне урочище «Образ» готується до зустрічі відвідувачів

Новини лісгоспів 20 Травня 2020

Краснопільські лісівники проводять роботи по благоустрою, упорядкуванню і оновленню рекреаційної ділянки – заповідного урочища «Образ». Готуються до зустрічі відвідувачів.

Нагадаємо, урочище «Образ» – унікальний об’єкт – самовиливне джерело води. Знаходиться він у кв. 37 лісового масиву Великобобрицького лісництва Краснопільського лісгоспу. Це неподалік обласного центру, за 6 км на схід від околиці села Великий Бобрик. Хто тут побував хоча б одного разу, вже не залишиться байдужим. Вода образівської кринички допомагає людям бороти хворобливі недуги, очищає і скидає залишки втоми. Тому, очистившись і відпочивши, повертаються подорожуючі до своїх буденних справ. А потім – знову поспішають до цілющого джерела.

Історія його відновлення розпочалась у 2005 році і цьогоріч перетнула 15-літній рубіж. Рішенням Сумської обласної ради від 18 листопада 2011 року урочище набуло статусу Ландшафтного заказника місцевого значення «Образ». У 2016 році на узліссі з’явилася споруджена лісівниками каплиця, освячена на честь Святителя Миколая, Мирлікійського Чудотворця. А у 2018 році неподалік каплиці лісівники збудували храм-хрестильню.

22 травня день церковного вшанування пам’яті Святителя Миколая -небесного покровителя цілющого джерела. У підготовці до цього свята лісівники поновили в урочищі купель.

Вже зовсім скоро, по завершенні карантинних заходів, «Образ» радо відкриє лісові шати для своїх шанувальників.