Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

За підсумками ІІІ кварталу кращим став Сумський лісгосп

Новини лісгоспів 1 Листопада 2017

Колегія Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства підсумувала роботу підприємств управління у ІІІ кварталі цього року та підбила підсумки трудового суперництва.

Цього разу переможцем став Сумський лісгосп (директор Микола Сороколіт). Господарство має одні з найвищих в області показники з капіталовкладень у розвиток власної виробничої бази, передує по сплаті податків та чистому прибутку. Також лісгосп відзначається культурою виробництва, займає передові позиції з будівництва лісових доріг та інвестує кошти у виховання підростаючої лісівничої зміни. У центральній садибі лісгоспу оснащено найкращий в області навчальний кабінет для занять юних лісоводів. Діюче на його базі учнівське лісництво «Паросток» неодноразовий призер і переможець обласних та Всеукраїнських природоохоронних заходів.

Вручаючи директору лісгоспу вимпел переможця, начальник управління Віктор Чигринець побажав підприємству подальшого розвитку.

Почесною грамотою за зайняте друге і Подякою за третє місце були, відповідно, нагороджені колективи Тростянецького (директор Віктор Зубко), та Охтирського (директор Юрій Римар) лісгоспів.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ