Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

З вдячністю за багаторічну сумлінну працю

Загальні новини 1 Квітня 2020

….Є вітання радісні, а є з терпким присмаком полину…Саме такими вчора, 31 березня, були вітання Ірини Геннадіївни Крупчан – головного спеціаліста відділу використання лісових ресурсів та маркетингу Сумського ОУЛМГ.

Останній березневий день поставив крапку у її активній трудовій діяльності та перевів її до когорти ветеранів лісової галузі.

..Весна..квітка..творчість..поезія…берегиня… – і цей ряд поетичних порівнянь, кожне з яких, безперечно, відноситься до Ірини Геннадіївни, але відкриває лише одну з граней її особистості та рис характеру, можна продовжувати безкінечно.

Вона – відмінний фахівець своєї справи, відповідальна, тактовна, завжди усміхнена. Вона – турботлива бабуся, мама і дружина. Вона – надійний друг і порадник.

Шановна Ірино Геннадіївно! Прийміть щиру подяку від всіх лісівників Сумщини, а особливо від колективу управління за Вашу працю!

Миру, добра Вам і злагоди! Нехай Ваша домівка буде завжди Вам надійним форпостом, захищає від життєвих бурь і негараздів, а рідні – опорою і підтримкою! Щастя Вам і радості від життя та вічної весни в душі і навколо!