Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Юні Сумські раціоналізатори – серед кращих в Україні

Новини лісгоспів 29 Березня 2017

Кожного року юні лісівники Сумщини беруть активну участь у Всеукраїнських конкурсах екологічного та натуралістичного спрямування. І завжди гідно представляють область на таких заходах.

Цьогоріч у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного спрямування, що проходив у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, робота вихованки гуртка «Юні лісівники» учнівського лісництва «Паросток» Сумського лісгоспу Анни Ширшонкової була визнана кращою.

Керівник учнівського лісництва Світлана Ніколенко відносить перемогу своєї вихованки на кшталт підприємства, адже для занять юних лісівників у Сумському лісгоспі створені всі необхідні умови. «Ми маємо чудову матеріально-технічну базу, дослідну ділянку, форму для святкових і буденних занять. Цього року лісгосп укомплектував нам нову кімнату, яка оснащена всіма необхідними засобами техніки: дошка з мультимедійним екраном, експозиційний, демонстраційний, роздатковий матеріал. Діти залюбки відвідують гурток, з задоволенням ведуть дослідницьку роботу, тому і є наявний результат», – радіє Світлана Вікторівна.

Наша юна переможниця конкурсу працювала у категорії «Біологія» над проектом «Інтенсифікація процесу вирощування сіянців сосни звичайної Pinus sylvestris» і на власному прикладі довела, що кропіткою працею можна досягти найвищих результатів.

За матеріалами прес-служби ДП «Сумське ЛГ»