Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Юні помічники сумських лісівників піклуються про птахів

Новини лісгоспів 21 Січня 2022

Щороку вихованці учнівського лісництва «Паросток», яке діє на базі Сумського держлісгоспу, піклуються про птахів.  Ось і цьогоріч юні лісівники розвісили годівнички в місцевому дендропарку. Робили їх діти власноруч, тому кожна годівничка оригінальна. Крім того, із зерна та крохмалю виготовили ще й екогодівнички, які нагадують новорічні прикраси. Такий спосіб підгодівлі пернатих дуже зручний, доступний та екологічно безпечний.

Птахи, звісно, швидко звикають до таких «подарунків» і злітаються до годівничок цілими зграями. Пернаті вже знають, що тут є чим підкріпитись і постійно тримаються зграйками поблизу годівниць. Найчастіші гості  горобці та синиці, хоча прилітають і більш рідкісні лісові птахи.

Щоразу після цікавих пізнавальних уроків, які проводить керівник учнівського лісництва Світлана Ніколенко, юні лісівники йдуть перевіряти годівнички. Діти слідкують, аби в годівничках завжди було щось смачненьке для птахів.

Такі «пташині» зустрічі корисні і для самих школярів, адже це додаткова нагода дізнатись більше про птахів, які залишаються на зимівлю у нашому краї.