Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Юні помічники свеських лісівників висівали насіння павловнії

Новини лісгоспів 22 Квітня 2021

Вихованці діючого на базі Свеського лісгоспу учнівського лісництва вирощуватимуть павловнію. Перший етап у цьому копіткому процесі відбувся в рамках акції «Створюємо ліси разом». Під керівництвом досвідченого лісовода Олени Лукаш діти висіяли насіннячко рослини у підготовлені ємкості.

Для довідки. Павловнія максимально стійка як до морозів, так і до посухи. Дерево здатне повністю відновитися з кореня і рости в екстремальних умовах. Також воно не виснажує родючі шари ґрунтів, проростає знов і знов після кожної вирубки і живе до 100 років.

Не стали осторонь загальних заходів Акції і решта працівників Свеського лісгоспу.

Десант свеських лісівників у складі 25 чоловік на чолі з директором Олегом Закусило створювали площу молодого лісу у Свеському лісництві підприємства.

Після проведення обов’язкового інструктажу та майстер класу по висадці сіянців від керівника, всі приступили до роботи.

Для більшості з присутніх створення лісових культур справа була добре знайома, тому вже за кілька годин злагодженої та плідної роботи ділянка поповнилась молодими деревцями. Було висаджено 5,7 тис. штук сіянців на площі 1 га.

«Створення лісу – це важлива і відповідальна справа. Без лісу не було б життя на Землі, тому ми мусимо берегти його, примножувати і передати у спадок наступному поколінню», – підсумував проведені заходи Акції Олег Закусило.