Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Юні лісівники Сумщини гідно представили область на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв

Загальні новини 7 Жовтня 2019

Учнівське лісництво «Совенятко», що діє на базі Роменського лісгоспу, гідно представило Сумщину на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв.

Захищати честь області на такому серйозному лісівничому форумі довірили молодшій групі «совенят». Завдання перед ними стояло досить складне. Адже старші «Совенята» кілька років поспіль утримували пальму Всеукраїнської першості.

«У зльоті брали участь 24 команди учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти – переможці І (обласного) етапу з усіх регіонів України. Програма Зльоту включала кілька етапів: виставка-презентація досягнень учнівських лісництв, презентація досягнень лісництва, відкритий захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства та одночасно для керівників учнівських лісництв педагогічні читання «Використання ідей В.О. Сухомлинського та інших вчених у галузі збереження природи в контексті профорієнтаційної роботи учнівських лісництв». Нашу команду представляли Антон Беркут, Дарія Курило та Марина Єрмолович», – говорить керівник учнівського лісництва, директор Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Вікторія Зеленська.

Юні «Совенята» титул лідерів не втратили, повернувшись додому з нагородами. Вони вибороли першість у відкритому захисті науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства, представивши на розсуд журі роботу «Упровадження інноваційних технологій у практику вирощування лісових культур» та стали переможцями квесту «Екологічний аукціон».

Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства висловлює вдячність команді «Совенятко» за гідний виступ та керівникам учнівського лісництва за плідну роботу та якісну підготовку команди до Зльоту! Так тримати!

Прес-служба Сумського ОУМГ