Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Юні глухівські лісівники у числі переможців обласного конкурсу

Новини лісгоспів 20 Травня 2019

ДП «Глухівський лісгосп» визначився з переможцем конкурсу дитячого малюнку та твору «Лісівники плекають ліс» – 2019 року.

 

Адміністрація підприємства визнала кращим малюнок «Дбайливі лісівники» учениці Слоутського НВК Катерини Гузенко та вручила школярці заохочувальний приз.

 

Крім цього, на базі Комунального закладу Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю також відбулося нагородження призерів, але вже регіонального рівня. Серед них була й Дар’я Лагута, яка посіла друге місце за малюнок «Посадка лісу». Глухівській школярці вручили цінний подарунок.

 

Загалом із нашого району в конкурсі взяли участь 356 учнів загальноосвітніх шкіл м. Глухова та прилеглих до нього сіл, Березівської та Шалигинської об’єднаних територіальних громад.

 

Участь в урочистостях взяли головний лісничий Сумського управління лісового та мисливського господарства Олександр Товстуха, керівництво Департаменту освіти і науки Сумської ОДА та працівники Комунального закладу Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація ДП «Глухівський лісгосп»