Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Ялинкова кампанія 2016 року розпочала на Сумщині свою ходу

Актуально 1 Грудня 2015

Операція «Новорічна ялинка 2016» розпочала на Сумщині свій передноворічний марафон. Щоб вдалий старт увінчався не менш вдалим фінішем, днями представники координаційного штабу по проведенню «ялинкової операції» обговорили питання охорони хвойних насаджень від незаконних порубів та боротьби зі стихійними ялинковими ринками.


{gallery slider=boxplus.carousel}materials/2015/12/011{/gallery}

Засідання штабу було ініційоване Сумським ОУЛМГ і проходило під головуванням заступника начальника управління Олександра Товстухи. У ньому взяли участь всі зацікавлені і відповідальні за проведення операції служби області: Держекоінспекції, Інспекції з благоустрою, Головного управління Національної поліції та управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області.

У ході засідання представники штабу ухвалили комплексний план заходів передноворічного періоду 2016 року. Відтак у кожному районі області розпочинають свою роботу патрульні пости для попередження незаконних порубів, особлива увага приділятиметься найбільш цінниим хвойним насадженням, селекційним ділянкам та інтродукованим хвойним породам, які представляють найбільшу привабливість для шукачів «дешевого» товару. Також в області організоване цілодобове партулювання  лісових ділянок та робота громадських інспекторів з охорони природи на постах ДАІ при в’їздах у місто Суми для перевірки новорічного товару на предмет законності придбання та реалізації новорічних ялинок на торгівельних майданчиках.

Підвести підсумки проведення операції «Новорічна ялинка» представники штабу зголосилися 20 січня 2016 року.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ