Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Вихованка Роменського «Совенятка» стала учасницею обласного форуму позашкільників

Новини лісгоспів 17 Грудня 2021

15 грудня в обласному центрі відбувся форум позашкільників. Він пройшов за участі педагогів, вихованців закладів позашкільної освіти, працівників місцевих органів управління освітою, які опікуються питаннями позашкільної освіти. 

Вихованка діючого та базі Роменського лісгоспу учнівського лісництва «Совенятко», дев’ятикласниця Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Дарія Курило представляла на Форумі Роменську ОТГ. 

«На Форумі йшлося про важливість залучення дітей та учнівської молоді до розвитку громад та розбудови громадянського суспільства. Дарія презентувала нові досягнення з теми «Феромонні пастки, як засіб боротьби з представниками родини короїдів», – повідомила керівник учнівського лісництва «Совенятко», директор Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Вікторія Зеленська.

На учасників Форуму чекала цікава та змістовна програма. Не обійшлося і без особливо приємних моментів. Дарія отримала грамоту Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, як переможниця чисельних конкурсів з лісової тематики.