Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Всеукраїнська Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» – 2011 на Сумщині.

Загальні новини 20 Квітня 2011

З 21 березня – міжнародного Дня лісівництва – по 19 квітня: Дня довкілля, на Сумщині вже шостий рік поспіль триває Акція Держлісагенства України «Майбутнє лісу в твоїх руках».
Цього року в області було висаджено 415100 сіянців на площі 70 га. Всі 12 лісогосподарських підприємств в кожному районному центрі області запросили до участі в створенні лісу представників органів місцевої влади, громадських організацій, засобів масової інформації, школярів. Акції прийняли участь 2820 чоловік, з них 1812 учнів та вчителів з 66 шкіл області.
Особливу активність проявили учнівські лісництва, діти беруть участь не тільки в садінні лісу але й ведуть спільні з лісовими господарствами дослідницькі роботи, регулярно слідкують та доглядають за новоствореними насадженнями. Також співпраця відбувається з педагогами, які відіграють важливу просвітницьку роль серед школярів, вони регулярно допомагають працівникам лісової галузі не цураючись будь-якої праці, завжди готові прийти на допомогу нелегкій лісівничій справі.

 

Головна подія Акції відбулася 16 квітня 2011 року в ДП «Тростянецьке лісове господарство» під керівництвом начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства В.П. Чигринця де майбутній ліс висаджували Чмирь Ю.П. (губернатор області), його заступники Цупро О.М., Слизький С.М., Грицай С.М. Також серед поважних гостей які допомагали дітям створювати новий ліс були і Михайленко Г.В. (Голова Сумської обласної ради), Липченко О.Г.(Голова Тростянецької районної ради), Новохатський О.М. (Голова Тростянецької державної адміністрації). Активну участь, в підготовці та проведенні урочистостей з нагоди свята, взяли колективи Сумського обласного управління освіти та Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Всього за день Акції в ДП «Тростянецьке лісове господарство» було створено 3 га нового лісу, висаджено 17000 тис. шт.. сіянців деревних порід.
Приємно відзначити, що на поклик лісівників Сумщини про посадку лісу радо відгукнулися не лише члени учнівських лісництв, а й інші школи області, все це свідчить про небайдужість підростаючого покоління до нашого майбутнього, про бажання дітей зробити свій вклад у збереження і відродження лісів. Діти та дорослі приємно та з користю провели час, допомагаючи один одному, попереду ще проведення, в рамках Акції, конкурсу на кращий твір та малюнок на тему: «Людина і ліс», а також найприємніше – підбиття підсумків і нагородження.