Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Все починається з жінки

Новини лісгоспів 5 Березня 2021

Тетяна Денисівна Кузнецова – голова профспілки Краснопільського лісгоспу.

 

За освітою Тетяна Денисівна лісівник, вона – технік-лісовод, і роботі у колективі лісгоспу присвятила понад 40 років – майже все своє трудове життя.

«Прийшла до лісгоспу у 1979 році. Спочатку – секретар машиністкою, а з 1981 працюю кадровим інспекторм», – ділиться вона.

Голова профспілки – це авторитет для керівництва і приклад для колективу. Саме так характеризує Тетяну Денисівну директор підприємства Віктор Мороз, так відзиваються про неї і у колективі. То ж, з повним розумінням важливості і складності її громадської справи – профспілкового лідера підприємства – спілкуємось саме про це.

 

-Тетяно Денисівно, як очільниця профорганізації багаточисельного колективу лісогосподарського підприємства, ви вже набули чинного досвіду профспілкового руху. Скажіть, будь ласка, наскільки це важко і відповідально?

-Я очолюю профспілкову організацію ДП «Краснопільський лісгосп» з 2015 року. А взагалі з профспілковим рухом на підприємстві у мене пов’язано більше 25 років. Обиралася заступником голови профспілкової організації. Крім цього по роду своєї виробничої діяльності, більше 35 років працюю інспектором з кадрів , причетна до питань умов праці та соціального захисту, заохочення, оздоровлення лісівників. Ми повинні дбати, щоб кожен працівник нашої галузі був соціально захищений, мав відповідну зарплату і отримував матеріальне і моральне задоволення від своєї праці. За десятки років роботи на підприємстві , встигла вивчити кожного працівника, їх сильні і слабкі сторони, характери і уподобання. Все це дозволило здобути довіру у членів колективу, залучати їх до активності, участі у профспілковому русі на підприємстві.

 

-Тетяно Денисівно, головою профкому людина інертна, безініціативна, недобра , зла бути не може ? Очільником профспілки підприємства має бути лідер, який може запалити колектив на добрі , суспільно-корисні справи, людина, яка може повести за собою? Це повинна бути людина, з якою можна поділитися і радістю, і горем, і отримати захист?

– Це справді так. У житті буває багато різних ситуацій. Приміром, є якась нагальна проблема, одну сторону задовольняєм, інша залишається незадоволеною. А треба врегулювати ситуацію так, щоб та людина, яка залишилась незадоволеною, з розумінням її сприйняла. Голові профспілки необхідно віднайти потрібні слова, щоб працівник зрозумів в чому він правий, а в чому ні. Людину потрібно заспокоїти, поважати її. І тут без допомоги профспілкових активістів не обійтися. Тому постійно відчуваю їхню допомогу і підтримку. А ще велику допомогу і сприяння з боку керівника підприємства – винятково доброї і порядної людини Віктора Васильовича Мороза.

 

– Тетяно Денисівно, після круговерті профспілкових справ в колективі підприємства на вас чекає чимало клопотів у іншому колективі, який зветься сімя. Чи не забагато навантажень на жіночі плечі?

– Якщо у родині панують злагода, повага і взаєморозуміння, то ніякі труднощі не страшні. Я щаслива тим, що мені Господь послав, крім улюбленої роботи, гарного чоловіка, двох чудових дітей та чотирьох онучат. А ще мене в усьому підтримує і допомагає матуся.

 

– Щоб ви хотіли побажати своїм жінкам-колегам з нагоди жіночого свята?

У переддень 8 Березня, користуючись нагодою, вітаю всіх жінок з цим чудовим святом. Хочу побажати насамперед миру, здоров’я. Бо коли людина здорова, їй хочеться творити, хочеться жити, тягнутися до сонця. І, звичайно, нашим жінкам бажаю любові, взаємоповаги, родинного затишку, щоб діти були щасливими. А ще віри у себе, любові до дітей і своєї справи, вміння вкладати душу у те, що робиш, не зупинятися на досягнутому і завжди рухатись вперед.