Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Володимир Бондар відкрив у Тростянецькому лісгоспі Офіс лісництв

Актуально 18 Травня 2018

16 травня, у третій день свого робочого візиту на Сумщину заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України відкрив Офіс лісництв у Тростянецькому лісгоспі.

У відкритті офісу взяли участь заступник голови Сумської облдержадміністрації Іван Боршош, начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець та керівництво Тростянецького району.

– На території центральної садиби лісгоспу знаходилась будівля, яка не використовувалась понад 16 років. Вирішили реконструювати її і зосередити адміністративне управління лісництвами в одому місці. В основному приміщенні створені кабінети-офіси 3-х лісництв лісгоспу: Краснянського, Маківського та Нескучанського, що дозволяє зменшити витрати на логістику, комунікацію, як між лісництвами, так і з центральним офісом лісгоспу. У підвалі будівлі розмістилося протирадіаційне укриття з центральним штабом СОУЛМГ – прокоментував прийняття рішення про спорудження офісу директор Тростянецького лісгоспу Віктор Зубко та звернувся з проханням до керівників перерізати святкову стрічку.

Заступник Голови схвально оцінив таке нововведення тростянецьких лісівників та привітав працівників лісництв з новосіллям.

Перебуваючи у Тростянецькому лісгоспі, Володимир Бондар оглянув об’єкти центральної садиби: центральний офіс, територію, котельний комплекс, тирсосховище, в також побував у розсаднику Нескучанського лісництва, що спеціалізується на вирощенні декоративних порід.

Завершилось інспектування підприємства поїздкою до родзинки лісгоспу – рекреаційного комплексу «Лісовичок», що знаходиться на березі річки Ворскла у лісовому масиві Литовського лісництва.

Підсумовуючи робочу поїздку по Сумщині, керівник відомства визначив рівень ведення лісового господарства Сумських лісівників як високий.

«Ми побачили на Сумщині достатньо високий рівень ведення лісового господарства. Ми побували в лісі, дивились лісові культури, дивились як організоване виробництво. І на кожному етапі відчувається рука господаря. Кожне питання економічно обґрунтоване: від ведення лісового господарства до облаштування територій, облаштування лісництв та лісгоспів. Всюди присутня економіка, всюди присутній розрахунок, всюди є елемент того, що є максимально вигідно. Це дуже добрий підхід до справи, тому що кожна копійка в лісовому господарстві не дається просто так, вона заробляється, тому повинна рахуватись. Сумщина в цьому питанні може слугувати прикладом спорідненим підприємствам інших областей», – зазначив Володимир Бондар.

Цього ж дня робочий візит очільника галузі на Сумщину продовжився відвідуванням підприємств Харківської області.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ