Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Виробники українського шоколаду допомагали у створенні лісу тростянецьким лісівникам

Загальні новини 10 Квітня 2019

«Садіння лісу в межах акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» – це завжди свято, адже до нього долучаються люди, які не причетні до професії лісівника, але прагнуть поспілкуватися з природою та зробити свій внесок у примноження зелених скарбів.

У нашому лісгоспі до заходів акції завжди долучається численна кількість громадськості», – говорить директор Тростянецького лісгоспу Віктор Зубко.

 

Цього разу до посадки лісу долучилися працівники шоколадної фабрики «Mondelez». Працювали в Нескучанському лісництві лісгоспу. Отримавши короткий інструктаж від професійних фахівців взялися до роботи. Посівом жолудя дуба звичайного майстри шоколадної справи створювали майбутню діброву.

 

 

 

 

 

 

 

«Працівниками шоколадної фабрики «Mondelez» було створено 1,0 га нових лісових насаджень дуба звичайного. А це умайбутньому біля 5 тисяч дерев», – підсумував директор лісгоспу.

 

Довідково: Тростянецька шоколадна фабрика є виробничим підрозділом компанії «Монделіс Україна». На підприємстві за міжнародними стандартами якості виробляються продукти під такими популярними брендами, як JACOBS, CARTENOIRE, «КОРОНА», MILKA, ALPENGOLD, «ВЕДМЕДИК «БАРНІ», TUC. Вона є найпотужнішою в Україні, що має повний цикл переробки какао бобів. До 75% какао бобів, що імпортуються в Україну, переробляються саме тут.

 

 

За інформацією прес-служби ДП «Тростянецьке ЛГ»