Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

ВІКТОР СІВЕЦЬ: в 2011 році передбачено здійснення Державного обліку лісів України, який не проводився з 1996 року

Загальні новини 1 Квітня 2011

Державне агентство лісових ресурсів України спільно з Українським державним проектним лісовпорядним виробничим об’єднанням розробили та затвердили Концептуальну програму розвитку лісовпорядкування на період до 2015 роки.
Зміст зазначеної програми полягає в проведенні національної інвентаризації лісів та запровадженні в лісовпорядкуванні і лісовому господарстві сучасних географічних інформаційних технологій (ГІС-технологій). Мова йде про супутникове спостереження, прилади дистанційного зондування Землі та топографічні карти, які допоможуть в проведенні моніторингу стану лісів, запобіганні незаконних рубок та контролі за впровадженням проектів організації і розвитку лісового господарства вцілому.

За словами Голови Держлісагентства Віктора Сівця в 2011 році передбачено здійснення Державного обліку лісів України, який не проводився з 1996 року.
«Одним з пріоритетних напрямків роботи для державного агентства лісових ресурсів України є розвиток сучасних ГІС-технологій в лісовпорядкуванні, які допоможуть нам забезпечувати збільшення площі лісів шляхом виконання робіт з лісорозведення» – зазначив Віктор Сівець.
«Крім того, застосування ГІС-технологій буду сприяти переходу до проведення базового лісовпорядкування за адміністративно – територіальним принципом, тобто одночасно всіх земель лісового фонду на території адміністративної області. Це дасть можливість в один рік отримувати повну та узгоджену інформацію про стан лісового фонду усіх лісокористувачів області» – наголосив Віктор Сівець.