Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Віктор Сівець: Будівництво лісових доріг наблизить лісогосподарську галузь до євростандартів

Загальні новини 2 Квітня 2011

Відбулася прес-конференція на тему «Весняна висадка молодих лісів: чи буде лісистість України достатньою, щоб покращити екологію держави?». На питання журналістів відповідав Голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Сівець.
«На створення нових лісів із держбюджету на 2011 рік передбачено виділити 96 млн. грн. На виділені кошти плануємо створити 21,8 тис. га нових лісів. Це суттєво збільшить площі молодих насаджень у нашій державі», – переконаний Віктор Сівець.
Голова Держлісагентства наголошує, що задля ефективного ведення лісового господарства, реалізації біоенергетичного потенціалу українських лісів вкрай необхідний розвиток лісової інфраструктури. «Будівництво лісових доріг наблизить галузь до євростандартів», – говорить Віктор Миколайович. З цією метою Державне агентство лісових ресурсів поставило за мету в поточному році за власні кошти побудувати понад 450 км лісових доріг, 300 км з яких – у Поліській зоні та 150 км у Карпатському регіоні. «Це дозволить прискорити заходи з поновлення лісів, подальшого залісення територій та надасть можливість вчасно заготовлювати деревину», – наголосив Голова Агентства.
Стратегія розвитку лісової галузі в Україні, крім збільшення площі зелених масивів, боротьби із незаконним обігом деревини передбачає також приєднання підпорядкованих лісів Мінагрополітики та Міноборони до відомчих лісів Держлісагентства. «Українські ліси повинні мати одного господаря», – висловив упевненість Віктор Сівець.
Відповідаючи на питання, очільник лісової галузі також акцентував увагу на заходах, що проводяться в усіх лісогосподарських підприємствах країни в рамках загальнодержавної Акції Держлісагентства «Майбутнє лісу в твоїх руках» та у зв’язку з проголошенням Генеральною асамблеєю ООН 20011-го року Міжнародним роком лісів. Окрім цього, за словами Віктора Сівця, посилиться робота із захисту лісів від пожеж і браконьєрських рубок.