Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Віктор Чигринець: Щодня кожен з вас віддає свої досвід і знання, силу і енергію задля збереження й примноження лісового скарбу області

Загальні новини 15 Жовтня 2016

«Щодня кожен з вас віддає свої досвід і знання, силу і енергію задля збереження й примноження лісового скарбу області. Це є професійним обов’язком кожного працівника галузі, і кожен з вас виконує його гідно», – звернувся до лісівників області під час офіційних урочистостей з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу – начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець.


{gallery}materials/2016/10/151{/gallery}

Підводячи підсумок діяльності лісогосподарських підприємств, він зазначив, що свято своє професійне свято лісівники області відзначають з гідними показниками. Відтак, за 8 місяців 2016 року відтворення лісів проведено на площі 1256,0 га, від усіх видів рубок заготовлено 460,1 тис.м3 ліквідної деревини, що на 8,2 тис.м3 більше від показника за 8 місяців 2015 року. Від реалізації деревини і виробів з неї підприємства управління за цей період підприємства отримали 486,4 млн.грн., що на 96,5 млн.грн. більше ніж за цей же період у 2015 році. Середньомісячна заробітна плата одного працюючого склала 7715 грн., що на 2771 грн. більше проти відповідного періоду 2015 року. Заробітна плата виплачується стабільно, у встановлені законодавством терміни.

Бюджетам і державним цільовим фондам лісівники спрямували до 200 млн.грн., що майже на 60 млн.грн. більше ніж у минулому році.

На капітальні інвестиції було витрачено понад 50,0 млн.грн. власних коштів.

Як приклад вдалих інвестиції Віктор Петрович відзначив в минулому році модернізацію Грузчанського цеху пробки деревини у Кролевці, за прикладом якого на сьогодні триває реконструкція цехів переробки у Шосткинському та Конотопському лісгоспах; будівництво нової теплиці з туманним зрошенням та павільйон для презентації декоративного товару у Роменському лісгоспі; розвиток рекреаційного комплексу Тростянецького лісгоспу «Лісовичок» та ін..

Вітали кращих по професії у залі Сумської обласної філармонії. На святкових урочистостях були присутні заступник голови Сумської ОДА Ірина Купрейчик та заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, голова правління Сумської обласної організації роботодавців Євген Лапін та ін. У своїх виступах вони підкреслили вагомий внесок лісогосподарських підприємств області у стабілізацію економіку області, адже у багатьох районах лісгоспи є бюджетоутворюючим для територіальних громад, де вони розташовані.

Не обійшли своєю увагою «лісове» свято і партнери: представники Департаменту екології та охорони природних ресурсів, Департаменту агропромислового розвитку СОДА, Сумської обласної екологічної інспекції, Сумського аграрного університету, Сумського обласного центру дитячої та юнацькою творчості та ін..

Працівникам лісу виступаючі адресували масу теплих слів, в підкріплення яких близько 100 працівників лісогосподарських підприємств отримали галузеві нагороди, Почесні грамоти і подяки керівників області. Найвищою галузевою нагородою – «Відмінник лісового господарства» – була оцінена праця лісничого Велико-Бобрицького лісництва Краснопільського лісгоспу Ігоря Козловського.

Завітала на «лісове» свято і майбутня лісівнича зміна – діюче при Сумському лісгоспі учнівське лісництво «Паросток». Свої вітальні слова юні лісівники адресували присутнім у святковому залі ветеранам галузі: Галині Максимівні Петровій, Якову Михайловичу Снігуру, Надії Олексіївні Снігур, Валентині Володимирівні Адаменко, Валерію Павловичу Шальнову, Андрію Яковичу Остапенку, Анатолію Миколайовичу Мігульову, Володимиру Вікторовичу Прокопенку, Наталії Никифорівні Костенко, Тетяні Степанівні Фроловій, Олексію Петровичу Литвиненку, Вірі Семенівні Стакан та Наталії Яківні Галеті.

Навзаєм, начальник управління Віктор Чигринець вручив шкільному лісництву цінний подарунок – планшет, бо напередодні стало відомо, що паростківці стали володарями другого місця у Всеукраїнському конкурсі на «Краще учнівське лісництво 2016 року».

Впродовж всього свята свої творчі вітання надсилали лісівникам області заслужені митці, артисти філармонії.

Успіхи та здобутки лісівників Сумщини, як нині, так і у минулі роки – це результат спільних зусиль усіх працівників, всього великого і дружного колективу, від рядового працівника до керівника.

Нехай же лісівнича праця приносить кожному лише задоволення, а ліси, які плекають працьовиті руки, шумлять своїми вітами для багатьох поколінь.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ