Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Вихованці «Паростка» Сумського лісгоспу готуються до участі у всеукраїнській акції

Новини лісгоспів 3 Грудня 2020

Щороку вихованці учнівського лісництва «Паросток», яке діє на базі Сумського держлісгоспу, піклуються про птахів. Ось і цьогоріч розвішували годівнички в місцевому дендропарку. Робили їх діти власноруч, тому кожна годівничка оригінальна. Крім того, із зерна та крохмалю виготовили ще смаколики, такі собі екогодівнички, які нагадують новорічні прикраси.

«Такий спосіб підгодівлі пернатих дуже зручний, доступний та екологічно безпечний», – коментує спеціаліст по роботі з громадськістю Сумського лісгоспу Світлана Мороз.

Зараз птахи ще рідко відвідують підгодівельні майданчики, адже достатньо природного корму. Та з настанням тривалих холодів вони залюбки поласують тим, що приготували для них юні лісівники. А для дітей це хороша нагода поспостерігати за птахами.

Поряд з цим «Паростківці» готуються до участі у обласному етапі всеукраїнської акції «Нагодуй птахів взимку». Споруджені годівнички планують розвішувати у паркових зонах навчального закладу та міста. Адже там теж є пташки, що потребують людського піклування.

«Гарний мотиваційний задум, адже проведення акції у широкому масштабі не лише допоможе птахам, а й сприятиме підвищенню у дітей почуття співчуття до наших пернатих друзів та виховуватиме у них почуття обов’язку і шанобливого відношення до природи», – продовжує фахівець.