Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Вихованка «Паростка» Аліна Колосок – призер Всеукраїнського конкурсу

Новини лісгоспів 16 Березня 2018

Вихованців учнівського лісництва «Паросток», що діє на базі Сумського лісгоспу, знають не лише в області, а й далеко за її межами. Під керівництвом досвідченого фахівця своєї справи Світлани Вікторівни Ніколенко вони – постійні учасники, неодноразові призери та переможці різноманітних обласних та Всеукраїнських заходів природоохоронного спрямування.

Нещодавно, вихованка учнівського лісництва Аліна Колосок взяла участь у ХІV Всеукраїнському конкурсі юних зоологів і тваринників в м. Київ.

Для участі у конкурсі дівчина підготувала проект «Зоокультура та інтродукція фазана мисливського». Робота Аліни була відзначена в числі кращих і завоювала ІІІ місце.

Слід зазначити, що це не перша відзнака, отримана на такому високому рівні вихованцями Світлани Вікторівни.

«Я вдячна за допомогу у написанні проекту керівникові учнівського лісництва Світлані Вікторівні Ніколенко та директору державного підприємства «Мисливське господарство «Суми» Анатолію Івановичу Литвину», – говорить Аліна.

«Мисливське господарство «Суми» спеціалізується на розведенні фазанів для мисливських потреб, тому, за словами конкурсантки, вивчати теорію та опрацьовувати її на практиці було дуже цікаво.

За матеріалами прес-служби ДП «Сумське ЛГ»