Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Вихована роменського «Совенятка» – переможниця обласного екологічного форуму

Новини лісгоспів 9 Листопада 2020

Наприкінці жовтня у Самах відбувся обласний екологічний форум «Природа – національне багатство України». Участь у ньому взяли юні природолюби з різних куточків області. Серед постійних учасників і призерів – вихованці учнівського лісництва «Совенятко», що діє на базі Роменського лісгоспу.

Цьогоріч «Совенята» вкотре підтвердили титул лідерів серед учнівських лісництв області. Робота учениці 8-А классу Дарії Курило «ФЕРОМОННІ ПАСТКИ ЯК ЗАСІБ БОРОТЬБИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ РОДИНИ КОРОЇДІВ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ» отримала першу премію у секції «Дослідження природних ресурсів України, екологічного стану довкілля».

«Метою даної роботи є дослідження ефективності боротьби з верхівковим короїдом у лісових насадженнях Сумської області методом феромонних пасток. Щиро вітаємо нашу талановиту ученицю з перемогою! Бажаємо нових звершень на обраній екологічній стежині!», – написала на своїй сторінці у Фейсбук керівник учнівського лісництва «Совенятко», директор Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Вікторія Зеленська.

Приєднуємось до вітань і дякуємо Вікторії Володимирівні за якісну підготовку конкурсантки до участі у форумі!