Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Відбулося засідання Ради Сумської лісівничої профспілки

Загальні новини 23 Листопада 2016

Сьогодні, 23 листопада, відбулося засідання Ради Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства.


{gallery}materials/2016/11/241{/gallery}

На початку зібрання голова обкому профспілки Михайло Шпакович інформував про підсумки Y з’їзду профспілки працівників лісового господарства України, який нещодавно відбувся у Києві.

Другим питанням повістки денної стало обговорення кампанії по укладанню колективних угод між адміністраціями та трудовими колективами підприємств на 2017 рік.

В ході розгляду даного питання з аналізом фінансово-господарської діяльності підприємств управління за 10 місяців поточного року виступив заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та економіки управління Євген Фролов. У своїй доповіді він деталізував загальні економічні показники, витрати на охорону праці, рівень середньомісячної заробітної плати працівників у розрізі підприємств тощо.

Підводячи підсумок розгляду даного питання, голова обкому профспілки Михайло Шпакович наголосив: «Профспілка має дбати про створення на підприємствах безпечних умов праці та повний пакет соціальних гарантій: гідна заробітна плата, вчасна відпустка, кошти на оздоровлення тощо. Забезпечення соціальних гарантій – запорука якісної плідної праці працівників, а фінансова стабільність працівників – фундамент міцної родини».

В завершенні зібрання зголосилися провести аналіз цьогорічних колективних угод та укладання угод на наступний робочий рік впродовж січня-лютого 2017 року.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ