Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Відбулось засідання колегії Держлісагентства

Загальні новини 5 Листопада 2015

29 жовтня відбулась колегія Державного агентства лісових ресурсів України під головуванням Олександра Ковальчука.

У ході засідання присутніх було поінформовано про візит делегації Держлісагентства до Латвійської Республіки.  Мета поїздки – відвідання Латвійської державної лісової служби та Державного акціонерного товариства «Латвійські ліси», обмін досвідом  з питань реформування лісової галузі , ознайомлення  із   структурою, функціями, пріоритетними завданнями, найважливішими досягненнями  лісової служби та акціонерного товариства.

Також було заслухано доповіді керівників  підприємств «Вінницялісозахист», «Івано-Франківськлісозахист», «Харківлісозахист» про санітарний стан лісів, заходи боротьби із шкідниками і хворобами лісу та фітосанітарний моніторинг інвазивних шкідників і  хвороб лісових насаджень України.

З питанням  законодавчого та нормативно-методичного забезпечення лісової сертифікації виступив Павло Кравець – директор Національного представництва FSC в Україні. Він акцентував увагу присутніх на аналізі публічних звітів аудиторів, результатах незалежної оцінки дотримання вимог стандарту, основних труднощах, з якими стикаються підприємства тощо.

 

Наступними питаннями порядку денного було підбиття підсумків господарсько-фінансової діяльності підприємств галузі  за 9 місяців  2015 року, стан ведення електронного обліку деревини та  автоматизації бухгалтерського обліку.

За підсумками колегії Голова Держлісагентства Олександр Ковальчук дав низку доручень та окреслив терміни їх виконання.

Прес-служба Держлісагентства