Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Весняна лісокультурна кампанія у Свеському лісгоспі проходить активно

Новини лісгоспів 25 Березня 2020

У період цьогорічної весняної лісокультурної кампанії у Свеському лісгоспі планували провести відновлення лісу на площі 83 га та 77 га – доповнити.

Як повідомили у лісгоспі, план з відновлення лісу наразі виконано на 100% та проведено доповнення лісових культур на площі понад 40 га.

Окрім головних лісоутворюючих порід: сосни звичайної, дуба звичайного та ялини європейської, висаджували модрину європейську та модрину Гмеліна. Достатню кількість посадкового матеріалу виростили у власних лісових розсадниках. Грунт для посадки готували ще восени минулого року. Нині роботи з підготовки грунту продовжуються, бо лісівники мають на меті продовжити лісовідновлювальні роботи понад заплановані обсяги.

Наряду з цим, у лісгоспі вже турбуються про майбутні догляди за щойно висадженим лісом.

«Для того, щоб літом проводити догляд за лісовими культурами треба підготуватися вже зараз. Поряд з уже звичними ручними прополками та обкошуваннями за допомогою кущорізів, останні роки на підприємстві основний акцент робиться на використанні тракторної техніки в агрегаті з сучасними культиваторами та мульчерами. Використання таких агрегатів вимагає більш ретельного очищення ділянок від порубкових залишків і пониження пеньків. На наразі пониження пнів провели на площі 35 га», – говорить т.в.о. директора Свеського лісгоспу Олег Закусило.

За інформацією прес-служби ДП «Свеське ЛГ»