Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

В Україні проходять масштабні суботники, організовані Державним агентством лісових ресурсів України.

Загальні новини 4 Квітня 2011

В рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» в Україні проходять масштабні суботники, організовані Державним агентством лісових ресурсів України.
В ході суботників організатори займаються упорядкуванням та благоустроєм території лісів, парків, скверів, алей, висаджують нові дерева та кущі, очищують від сміття площі лісових насаджень.
За словами Голови Держлісагентства Віктора Сівця за два тижні, протягом яких триває акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», участь у ній взяли понад 18 тисяч чоловік.
«На сьогоднішній день вже можна сміливо констатувати, що громадськість з радістю долучається до соціальних ініціатив Держлісагентства. За допомогою громадських організацій, шкільних лісництв, журналістів і пересічних людей ми створили 156 нових парків та скверів, висадили 900 тисяч нових дерев та 17 тисяч кущів, а це не враховуючи масштабні роботи лісових господарств по засадженню території лісів» – зазначив Голова Держлісагентства Віктор Сівець.
«Крім того, було впорядковано та очищено від сміття 2140 гектарів лісових насаджень та розчищено і облагороджено близько 300 водних джерел. Остаточні звітні дані про результати проведення суботників в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» Держлісагентство надасть 17 квітня в День довкілля» – наголосив Віктор Сівець.