Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

В угіддях Конотопського лісгоспу мисливці виявились вандалами

Новини лісгоспів 12 Серпня 2021

Мисливство має масу прихильників. Для одних – це цікава і елітна розвага, для інших – справа всього життя.

Для того, аби створити оптимальні умови для розведення мисливського звіра та якісні умови для полювання, лісівники дбають щоденно. Натомість очікують відповідного ставлення мисливців до своєї праці. На жаль, у Конотопському лісгоспі відбулося дещо по іншому.

У підготовці до відкриття сезону полювання на пернату дичину конотопські лісівники оновили наглядну агітацію на відтворювальних ділянках та встановили знаки, де нагадали мисливцям, в яких місцях полювати заборонено і які покарання законодавство передбачає для браконьєрів.

У перші години відкриття полювання якісь невідомі вирішили, що знаки можна використовувати як мішень, і «вчилися» на них стрільбі. Два знаки були розстріляні і зламані.

«Факт лишається фактом: те, що робили на благо суспільства і, зокрема, мисливців – поплюндровано і знищено. На жаль, невідомі псують встановлені лісгоспом знаки не вперше», – констатує директор Конотопського лісгоспу Олег Салов.

Цим «сміливцям» ватро нагадати, що встановлення знаків проводиться коштами підприємства, а отже державою. Також, слід не забувати, що псування державного майна тягне за собою адміністративну, а інколи і кримінальну відповідальність. Зло безкарним не буває!