Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

В мисливських угіддях Сумщини проходить облік мисливських тварин

Актуально 20 Лютого 2016

В мисливських угіддях Сумщини проходить зимовий облік мисливських тварин. Облік проводиться з 8 лютого відповідальними фахівцями Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства та Департаменту екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів обласної державної адміністрації.

«Такі заходи відбуваються щорічно, вони забезпечують охорону, раціональне та невиснажливе використання мисливського фонду області, державний контроль за його чисельністю і є обов’язковими для всіх користувачів мисливських угідь», – повідомив заступник начальника Сумського ОУЛМГ Віталій Баранов.

За результатами таксації користувачі мисливських угідь аналізують динаміку чисельності тварин та готують до погодження проекти лімітів добування дичини на наступний мисливський сезон.

Наразі вже проведено облік в угіддях 18 мисливських господарств області.

Нагадаємо, що загальна площа мисливських угідь Сумщини складає 2070,8 тис. га і розподіляється між 39 користувачами, з яких 13 – це державні підприємства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, їм надано у користування 238,2 тис. га; решту площі розподіляють між собою 17 осередків районних організацій УТМР, за ними закріплено 1571,4 тис. га., та 9 інших користувачів, серед яких приватні структури та Національний природний парк «Деснянсько-Старогутський», їм надано у користування 260, 6 тис. га мисливських угідь.

Завершити облік планується до 25 лютого.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ