Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

В акції “Майбутнє лісу у твоїх руках” беруть участь переважно молоді люди, щоб з раннього віку відчути працю лісівника, її роль та значення для природи, – Володимир Бондар

Актуально 23 Квітня 2018

21 квітня – Всеукраїнський День довкілля – перші особи Волинської області відзначили, як належить: висадили близько 14 тис. сіянців та саджанців дуба і ялини на 2 га лісу у Сокиричівському лісництві ДП«Ківерцівське ЛГ».

Так, з ініціативи начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка в області офіційно завершилася Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».

«Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», що вже відбувається 13-й рік поспіль, триває в усій Україні. Її мета – привернути увагу до благородної справи посадки лісу. У цій акції беруть участь переважно молоді люди – вихованці шкільних лісництв, щоб з раннього віку відчути працю лісівника, її роль та значення для природи. І, що приємно, кількість учасників з кожним роком лише збільшується», – наголосив заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар.

«Приїхавши на Волинь, на жаль, перше, що почув від людей, так це – рубають ліс… А тоді вже – про розбиті дороги, які насправді просто десятиліттями не ремонтувалися, побачив школи в аварійному стані… У тому, що склався такий негативний стереотип про роботу лісівника, вважаю, що винні не самі лісівники. А люди, які лише говорять, що відстоюють інтереси України, а самі насправді дбають зовсім про інші речі», – зазначив Голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко.

«Проводимо подібний захід вдруге. Ще минулого року, коли ми усі майже в такому ж складі зібралися у ківерцівському лісі, щоб посадити дубовий ліс, багато керівників висловили пропозицію, щоб акція стала традиційною. Радо підтримуємо. Щиро вдячний, що нашу ініціативу підтримали таким великим керівним колективом», – наголосив начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко.

У висадці нового лісу разом із дітьми Боголюбського шкільного лісництва взяли заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар, Голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко, начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, начальник головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига, начальник СБУ у Волинській області Юрій Фелонюк, його заступник Василь Дем’янчук, начальник управління ДСНС в області Володимир Грушовінчук, перший заступник прокурора області Віктор Швидкий, начальник Державної екологічної інспекції у Волинській області Олександр Ткачук, начальник управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області Анатолій Омельчук, начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Дмитро Новохатський, начальник управління охорони здоров’я ВОДА Ігор Ващенюк, начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук, директор департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації Юрій Горбенко, та багато інших.