Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Урочище «Образ» щоденно зустрічає відвідувачів

Новини лісгоспів 24 Червня 2019

Коли приходить час літнього відпочинку, то до Велико-Бобрицького лісництва приїздить численна кількість екскурсійних груп. Приваблює відвідувачів урочище «Образ», що знаходиться у лісовому фонді лісництва. «Образ» – це криничка з цілющою водою і капличка та хрестильня, збудовані лісівниками.

 

Шлях до джерела проходить повз садибу Велико-Бобрицького лісництва. А там – справжній оазис – один з кращих у системі підприємств Сумського ОУЛМГ дендропарк. Захоплюючі історії про рослини, які знає і якими ділиться лісничий Ігор Козловський, не залишають нікого байдужими. Тому кількість відвідувачів з кожним роком лише зростає.

 

Цьогорічний період літнього оздоровлення школярів пройшов на «Образі» досить активно. Урочище відвідали педагогічний колектив з Верхньосироватської загальноосвітньої школи, учні з Самотоївськї та Краснопільської шкіл, вихованці навчальних закладів обласного центру та ін.

 

«Жодна екскурсія не відбувається без настоятеля Миколаївської каплички отця Романа. Отець Роман служить разом з паломниками водосвятний молебень та та кропить їх святою водою», – говорить Ігор Козловський.

 

Відвідування “Образу” педагогічним колективом Верхньосироватської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

 

Екскурсія школярів Краснопільської та Самотоївської шкіл

 

 

 

 

 

За інформацією прес-служби ДП «Краснопільське ЛГ»