Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Українські ліси не будуть бездумно пущені під сокиру, – Юрій Болоховець

Загальні новини 5 Вересня 2022

Яка ситуація з дровами? Ажіотаж на ринку дров, дійсно, спостерігається. Але Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець запевняє, що хвилюватися не варто. Адже лісівники підійшли до цього питання завчасно. Дров вистачить всім. Українські ліси не будуть бездумно пущені під сокиру. Ресурс є.

«На 10 млн га лісів щорічно приростає близько 40 млн м³ деревини. Враховуючи сьогоднішню ситуацію, запит від ОВА оцінюється у 5,5 млн м³. 1,7 млн м³ уже заготовлено та реалізовано. За дорученням Міністра Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця ми зараз працюємо над створенням інтернет-магазину «ДроваЄ». Це значно спростить процес купівлі дров. Плануємо запустити його до опалювального сезону», – написав на своїй сторінці у Фейсбуку очільник лісової галузі.

Він зазначив, що ціна на дрова різниться в залежності від регіону і залежить від вартості заготівлі. У середньому, 1 куб дров’яної деревини, яка знаходиться в лісі, коштує близько 1100 грн. За потреби, споживач додатково сплачує транспортування і розколку дров.

Також Юрій Болоховець наголосив, що на ринку багато спекулянтів. Тому рекомендував купувати дрова саме у лісництвах.

Всі контакти відповідальних осіб опубліковані на сайтах обласних управлінь лісового та мисливського господарства та лісгоспів.

Як обрати дрова?

Як легко перевірити кубатуру дров при отриманні?

На що звертати увагу?

Як рубати дрова?

Про це Голова Відомства розповів детально у новому випуску «Дайджесту новин Держлісагентства».  Дивіться ВІДЕО ↵

Для придбання дров на Сумщині – контакти лісогосподарських підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства тут: https://sumylis.gov.ua/realizatsiya-drov/