Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №874/2014 Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу

За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства постановляю:

Нагородити орденом “За заслуги” І ступеня

МАСТІЯ Василя Васильовича – директора товариства “Святець”, Хмельницька область

Нагородити орденом “За заслуги” II ступеня

РУДАКОВА Михайла Васильовича – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва товариства “Агросет”, Харківська область

СОРОЧАНА Миколу Васильовича – директора товариства “Агрофірма “Кодима”, Одеська область

ЮЩЕНКА Олександра Миколайовича – генерального директора підприємства “ГАЛЕКС-АГРО”, Житомирська область

Нагородити орденом “За заслуги” III ступеня

БАСАЯ Віталія Михайловича – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва акціонерного товариства “Науково-виробнича фірма “Урожай”, Черкаська область

ГОЛУБІНКУ Василя Мироновича – генерального директора товариства сільськогосподарського підприємства “Імені Воловікова”, Рівненська область

ДЕМЕНТІЯ Юрія Миколайовича – начальника загону підприємства “Могучий”, Запорізька область

ДЕРЕВ’ЯНКА Валентина Григоровича – машиніста-тракториста товариства “Базавлук”, Дніпропетровська область

ЄСИПЧУКА Анатолія Олександровича – директора сільськогосподарського товариства “Перемога”, Чернівецька область

ЗАСУХУ Василя Васильовича – головного зоотехніка зон вирощування птиці акціонерного товариства “Миронівська птахофабрика”, Черкаська область

КАРПІЯ Євгенія Григоровича – директора товариства “Племптахокомбінат “Запорізький”, Запорізька область

ТВАРКОВСЬКОГО Володимира Дмитровича – головного агронома підприємства “Агрофірма “Промінь”, Одеська область

ТКАЧЕНКА Віктора Володимировича – водія сільськогосподарського товариства “Агрофірма імені Т.Г. Шевченка”, Харківська область

ШАМШУРА Михайла Георгійовича – водія-комбайнера виробничого сільськогосподарського кооперативу “Колос”, Кіровоградська область

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

БІЛОВОЛ Антоніну Степанівну – птахівника підрозділу відгодівлі № 2 товариства “Птахокомплекс “Дніпровський”, Дніпропетровська область

БЛІНОВУ Лілію Миколаївну – оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства “Україна”, Вінницька область

КОХАНЕВИЧ Валентину Іванівну – оператора машинного доїння дочірнього підприємства “Богданівське” товариства “Агроінвест”, Київська область

НОВОСЯДЛУ Галину Василівну – головного зоотехніка сільськогосподарського товариства “Хорост Плюс”, Хмельницька область

ПЕТРУК Оксану Володимирівну – доярку сільськогосподарського товариства “Городище”, Волинська область

Нагородити медаллю “За працю і звитягу”

БОЙКА Власа Саввовича – тракториста-машиніста фермерського господарства “Таврія”, Херсонська область

ГОЛОВКА В’ячеслава Сергійовича – старшого птахаря сільськогосподарського виробничого кооперативу “Батьківщина”, Полтавська область

ПІНЯЗЯ Григорія Євгеновича – директора товариства “Агрокомплекс”, Тернопільська область

СЕКЛЕЯ Руслана Михайловича – тракториста державного насінницького сільськогосподарського підприємства “Вирівське”, Сумська область

ЦИМБАЛ Світлану Анатоліївну – доярку сільськогосподарського підприємства “Агрофірма Привілля”, Луганська область

Присвоїти почесні звання:

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ”

ЛЕВІЦЬКОМУ Михайлу Васильовичу – лісничому Трускавецького лісництва державного підприємства “Дрогобицьке лісове господарство”, Львівська область

ФЕДОРЧАК Євдокії Дмитрівні – лісничому державного підприємства “Гринявське лісове господарство”, Івано-Франківська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ”

КОВАЛЕНКО Лідії Михайлівні – начальникові цеху товариства “М’ясокомбінат “ЯТРАНЬ”, М.Кіровоград

НІКУЛІНУ Валерію Юрійовичу – заступникові директора акціонерного товариства “Коровай”, м.Луганськ

ОМЕЛЬЧЕНКУ Івану Кузьмичу – головному інженерові акціонерного товариства “Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів”, Полтавська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ”

БРЕНЮКУ Анатолію Дем’яновичу – голові приватно-орендного сільськогосподарського підприємства “Веселий Кут-ІП”, Миколаївська область

ГОЛОБОРОДЬКУ Станіславу Петровичу – головному науковому співробітникові відділу Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України, м.Херсон

ГОЛОВКУ Анатолію Миколайовичу – директорові сільськогосподарського товариства “Мрія”, Харківська область

КРАВЧЕНКО Тетяні Тадеївні – операторові машинного доїння товариства “Агрофірма імені Горького”, Дніпропетровська область

КУЛИКУ Юрію Володимировичу – головному агрономові товариства “Княжі лани”, Львівська область

МАРЦУНУ Миколі Васильовичу – голові селянського (фермерського) господарства “Едельвейс”, Житомирська область

НАСОНОВУ Василю Андрійовичу – провідному науковому співробітникові відділу Національного наукового центру “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” Національної академії аграрних наук України, Київська область

НЕЧЕПОРУКУ Миколі Михайловичу – трактористові товариства “Сільськогосподарське орендне підприємство “Михайлівське”, Вінницька область

ПРИЙМАКУ Івану Васильовичу – директорові підприємства “Агрофірма “Вільхівці”, Івано-Франківська область

ЧАПЛИГІНУ Петру Вікторовичу – механізаторові сільськогосподарського товариства “Відродження”, Миколаївська область

ЮДИЦЬКОМУ Василю Федосовичу – директорові товариства “Переможець”, Чернігівська область.

Президент України Петро ПОРОШЕНКО

14 листопада 2014 року