Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №676/2014 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом “За заслуги” І ступеня

КАЗАКОВА Валерія Миколайовича – тренера чемпіонки та дворазової призерки XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону Людмили Павленко, багаторазових призерів XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону Юлії Батенкової-Бауман, Олени Юрковської, Максима Ярового

ОСІПОВА Миколу Яковича – генерального директора акціонерного товариства “Запорізький завод зварювальних флюсів та скловиробів”

СИТНИКА Віктора Петровича – академіка Національної академії аграрних наук України

СТРЕЛЬЦОВА Євгена Львовича – ученого секретаря Південного регіонального центру Національної академії правових наук України, м.Одеса

ШМАТКА Миколу Павловича – ветерана авіаційної сфери, генерального директора державного міжнародного аеропорту “Бориспіль” у 1993–2004 роках, Київська область

Нагородити орденом “За заслуги” ІІ ступеня

БАБАРА Бориса Борисовича – тренера дворазового чемпіона та дворазового призера XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону Віталія Лук’яненка

БЕЗНОСЮКА Віталія Дмитровича – керівника комунальної установи “Київмедспецтранс”

ВОВЧИНСЬКОГО Григорія Васильовича – чемпіона XI зимових Паралімпійських ігор з біатлону

ГАМАНА Миколу Васильовича – першого заступника Керуючого справами Апарату Верховної Ради України

КОНОНОВУ Олександру Миколаївну – чемпіонку та дворазову призерку XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону

СТРІГАНОВА Валерія Миколайовича – начальника управління Секретаріату Центральної виборчої комісії

ТУМАНОВА Олега Леонідовича – сталевара цеху акціонерного товариства “Електрометалургійний завод “Дніпроспецсталь” імені А.М.Кузьміна”, м.Запоріжжя

Нагородити орденом “За заслуги” ІІІ ступеня

АРАХАМІЮ Давида Георгійовича – волонтера, м.Миколаїв

АРТАБАЄВА Зубера Борисовича – волонтера, члена громадської організації “Київська міська спілка ветеранів Афганістану”

БАЛАНА Романа Олександровича – волонтера, Київська область

БІРЮКОВА Юрія Сергійовича – Радника Президента України

БОРОДІНА Григорія Васильовича – заступника голови правління – начальника філії Луганського обласного управління акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”

ВАСИЛЬЧЕНКА Віталія Васильовича – волонтера, члена громадської організації “Київська міська спілка ветеранів Афганістану”

ВАСЮТИНСЬКОГО Олександра Олександровича – тренера багаторазового призера XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону Максима Ярового

ВОВЧЕНКА Сергія Дмитровича – директора департаменту Вінницької обласної державної адміністрації

ВОЙЦЕХОВСЬКУ Світлану Михайлівну – керівника Апарату Прем’єр-міністра України

ГУЛЬЧЕНКА Сергія Миколайовича – начальника дільниці Смолінської шахти державного підприємства “Східний гірничо-збагачувальний комбінат”, Кіровоградська область

ДЕЙНЕГУ Віталія Олеговича – волонтера, м.Київ

ДЖІМУ Юлію Валентинівну – чемпіонку XXII зимових Олімпійських ігор з біатлону

ДОНІКА Романа Вікторовича – волонтера, м.Черкаси

ДУБОВИКА Сергія Олеговича – заступника керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії

КАМАЛДІНОВА Олександра Костянтиновича – електромонтера Красноармійського регіонального виробничого управління комунального підприємства “Компанія “Вода Донбасу”, Донецька область

КАПІЯ Ореста Богдановича – настоятеля православної громади Святого Іоанна Милостивого, Черкаська область

КАСЬЯНОВА Юрія Володимировича – волонтера, активіста громадської ініціативи “АРМІЯ SOS”, м.Київ

КІСЯ Андрія Володимировича – завідувача відділу комунального закладу охорони здоров’я “Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи”

КОВАЛЕВСЬКОГО Анатолія Олександровича – призера XI зимових Паралімпійських ігор з біатлону

КОВАЛЬЧУКА Дмитра Валентиновича – волонтера, активіста громадської ініціативи “АРМІЯ SOS”, Житомирська область

КОЖЕМЯКА Всеволода Сергійовича – волонтера, активіста благодійного фонду “Мир і порядок”, м.Харків

КОТОВА Ігоря Юрійовича – начальника служби Красноармійського регіонального виробничого управління комунального підприємства “Компанія “Вода Донбасу”, Донецька область

КРИВОШЕЯ Дмитра Михайловича – волонтера, члена громадської організації “Спілка ветеранів Афганістану Оболонського району міста Києва”

КУШНІРА Василя Григоровича – голову Братства колишніх вояків УПА Волинського краю імені полковника Клима Савура

КУЩА Сергія Олександровича – завідувача відділення комунального лікувально-профілактичного закладу “Міська лікарня імені В.І.Леніна”, м.Слов’янськ, Донецька область

ЛИСЕНКА Іллю Джоновича – лікаря волонтерської групи “Екстрена медична служба “Хотабич”, Полтавська область

ЛІОЗНОВА Григорія Семеновича – художнього керівника та головного диригента хору Одеської державної музичної академії імені А.В.Нежданової

МАГЕРУ Андрія Йосиповича – заступника Голови Центральної виборчої комісії

МАРТИНЮКА Романа Юрійовича – волонтера, Волинська область

МАХИНЮ Юрія Івановича – начальника управління Секретаріату Центральної виборчої комісії

МОРМИЛА Якова Михайловича – головного конструктора державного підприємства “Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О.Морозова”

МОРОЗА Василя Гавриловича – генерального директора товариства “Будівельна фірма “Чернівціжитлобуд”

НІКОГОСЯНА Армена Володяєвіча – лікаря, волонтера, Кіровоградська область

РИБАЛКА Євгена Вікторовича – Сватівського міського голову, Луганська область

СЕРДЮКА Михайла Сергійовича – члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, у 2011–2014 роках

ТІТОВА Олексія Євгенійовича – волонтера, м.Кіровоград

ТУКУ Георгія Борисовича – волонтера, м.Київ

ХАРЧЕНКА Володимира Олександровича – волонтера, члена правління Спілки ветеранів Афганістану Деснянського району міста Києва

ХОМЕНКА Олега Васильовича – волонтера, м.Київ

ЦУРКУ Андрія Андрійовича – електромонтера цеху товариства “Сервісний центр “Металург”, м.Миколаїв

ЯРОВОГО Максима Володимировича – багаторазового призера XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону

ЯРОШЕНКА Олександра Вікторовича – верстатника дільниці приватного підприємства “БУД-МАШ”, м.Житомир

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

БІЛОКОНЯ Володимира Дмитровича – водія Великокопанівського лісництва державного підприємства “Великокопанівське лісомисливське господарство”, Херсонська область

ГОЛУХА Ігоря Ігоровича – другого пілота льотної служби товариства “Авіаційна компанія “Роза вітрів”, м.Дніпропетровськ

ЛУК’ЯНЕНКА Віталія Володимировича – дворазового чемпіона та дворазового призера XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону

МИРОШНІКОВА Івана Івановича – командира повітряного судна льотної служби товариства “Авіаційна компанія “Роза вітрів”, м.Дніпропетровськ

СЕНЦОВА Олега Геннадійовича – кінорежисера, сценариста, Автономна Республіка Крим

СЄМІЧЕВА Максима Григоровича (посмертно) – машиніста Семенівської виробничої дільниці регіонального управління з експлуатації каналу комунального підприємства “Компанія “Вода Донбасу”, Донецька область

СЄМІЧЕВУ Галину Федорівну (посмертно) – електромонтера Семенівської виробничої дільниці регіонального управління з експлуатації каналу комунального підприємства “Компанія “Вода Донбасу”, Донецька область

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

БАТЕНКОВУ-БАУМАН Юлію Вікторівну – багаторазову призерку XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону

КРИВОШЕЮ Галину Василівну – начальника управління Секретаріату Центральної виборчої комісії

НИЧКАЛО Неллю Григорівну – академіка-секретаря відділення Національної академії педагогічних наук України, м.Київ

ПАВЛЕНКО Людмилу Володимирівну – чемпіонку та дворазову призерку XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону

СЕМЕРЕНКО Валентину Олександрівну – чемпіонку XXII зимових Олімпійських ігор з біатлону

СЕМЕРЕНКО Віту Олександрівну – чемпіонку XXII зимових Олімпійських ігор з біатлону

ЮРКОВСЬКУ Олену Юріївну – багаторазову призерку XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

БАРСУКОВУ Валентину Михайлівну – суддю Верховного Суду України у відставці

ПІДГРУШНУ Олену Михайлівну – чемпіонку XXII зимових Олімпійських ігор з біатлону

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БЕСПАЛОВУ Олену Михайлівну – оператора машинного доїння товариства “Рожнівка-Агро”, Чернігівська область

БІДНЯК Тетяну Володимирівну – волонтера, активіста громадського об’єднання “Хелп Армії”, м.Харків

ВОЛКОВУ Ольгу Миколаївну – директора Донецької загальноосвітньої школи-інтернату I–III ступенів № 1 Донецької обласної ради

ВОЛОВИЧ Людмилу Олексіївну – начальника управління акціонерного товариства “Запорізький абразивний комбінат”

ВОРОНКОВУ Наталію Олегівну – волонтера, м.Київ

ВРАДІЙ Наталію Володимирівну – вихователя Новомиргородського дитячого будинку-інтернату II профілю, Кіровоградська область

КАРАВАН Галину Олексіївну – доярку сільськогосподарського виробничого кооперативу “Борозенське”, Херсонська область

КОВАЛЮК Нелю Дмитрівну – голову Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю “Молодь. Жінка. Сім’я”

ЛОСІНЕЦЬ Надію Миколаївну – оператора машинного доїння акціонерного товариства “Агрофірма Колос”, Київська область

МАКАРОВУ Діну Костянтинівну – волонтера, Запорізька область

МАРУЩАК Віру Іванівну – бібліотекаря відділу Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва

МАСОРІНУ Олену Сергіївну – волонтера, м.Київ

НЕСТЕРЕНКО Ладу Станіславівну – тренера багаторазової призерки XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону Оксани Шишкової

ПЕТРЕНЮ Діану Олександрівну – волонтера, Миколаївська область

РИЧКОВУ Тетяну Борисівну – волонтера, м.Дніпропетровськ

САНДАЛОВУ Ганну Олександрівну – волонтера, м.Київ

СОНЦЕСЛАВУ Олену Сергіївну – лікаря, волонтера, Київська область

СЬОМИК Олену Броніславівну – учителя колегіуму № 25 м.Кременчука, Полтавська область

ФІЛІПЧУК Людмилу Олексіївну – віце-президента благодійного фонду “Медичний центр “Надія, добро і добробут”, м.Одеса

ШЕВЧЕНКО Тетяну Валентинівну – суддю Верховного Суду України у відставці

ШИШКОВУ Оксану Валеріївну – багаторазову призерку XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону

Нагородити орденом Данила Галицького

ХІВРЕНКА Костянтина Олександровича – завідувача відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

БАШЕЙ Ольгу Олексіївну – лікаря волонтерської групи “Екстрена медична служба “Хотабич”, м.Київ

ГОРЕНКА Євгенія Васильовича – лікаря волонтерської групи “Екстрена медична служба “Хотабич”, м.Черкаси

МАРКЕВИЧА Ярослава Володимировича – волонтера, активіста громадського об’єднання “Хелп Армії”, м.Харків

МИХАЙЛОВУ Аліну Артурівну – волонтера, активіста громадської ініціативи “АРМІЯ SOS”, м.Київ

МІЛЮТІНУ Вікторію Василівну – волонтера, активіста громадського об’єднання “Хелп Армії”, м.Харків

САВЧЕНКА Олексія Олексійовича – волонтера, активіста громадської ініціативи “АРМІЯ SOS”, Харківська область

ТАУБЕ Андрія Борисовича – волонтера, активіста громадського об’єднання “Хелп Армії”, м.Харків

ТРОПІНОВА Ярослава Олександровича – волонтера, активіста громадської ініціативи “АРМІЯ SOS”, м.Київ

ФОЩАНА Олександра Миколайовича – волонтера, активіста громадської ініціативи “АРМІЯ SOS”, м.Київ

Нагородити медаллю “За працю і звитягу”

АНДРЕЙКА Романа Богдановича – генерального директора акціонерного товариства “Телерадіокомпанія Люкс”, м.Київ

БОРКОВСЬКОГО Сергія Юрійовича – токаря цеху акціонерного товариства “Науково-виробниче акціонерне товариство “ВНДІкомпресормаш”, м.Суми

БУДЮХІНА Дмитра Григоровича – водія приватного підприємства “Слов’янська кондитерська фабрика “Валенсія”, Донецька область

ГРИЦАКА Юрія Івановича – майстра філії “Хустський райавтодор” дочірнього підприємства “Закарпатський облавтодор”

ДАВИДЕНКА Володимира Івановича – інженера Лисичанської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Луганська область

ДИБАША Івана Михайловича – машиніста автогрейдера філії “Кам’янець-Подільська” дочірнього підприємства “Хмельницький облавтодор”

ДРИНДАКА Віктора Михайловича – начальника цеху Лисичанської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Луганська область

ДУБОВИКА Миколу Григоровича – механізатора товариства “Нива 2008”, Чернігівська область

ЗАВЄДЄЄВА Анатолія Васильовича – тренера чемпіона XI зимових Паралімпійських ігор з біатлону Григорія Вовчинського та чемпіонки і дворазової призерки XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону Олександри Кононової

ЗЛАТОВА Олександра Афанасійовича – складальника трансформаторів цеху акціонерного товариства “Запоріжтрансформатор”

ІВАНОВА Володимира Михайловича – тренера штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

ІЖЕВСЬКОГО Михайла Івановича – електромонтера Гусятинського промислового майданчика Барського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів філії “Управління магістральних газопроводів “Черкаситрансгаз”, Тернопільська область

КАЗАКОВА Віталія Валерійовича – тренера призера XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів Юрія Уткіна

КОЛОМОЙЦЯ Віталія Анатолійовича – слюсаря комунального підприємства “Райводоканал” Новомосковського району, Дніпропетровська область

ЛЕВЧУКА Миколу Григоровича – слюсаря державного підприємства “Науково-дослідний інститут “Квант”, м.Київ

МАЛЕНКА Миколу Андрійовича – дорожнього робітника філії “Цюрупинська дорожньо-експлуатаційна дільниця” дочірнього підприємства “Херсонський облавтодор”

МЕЖИНСЬКОГО Володимира Миколайовича – фельдшера виїзної бригади підстанції № 6 Луганської міської станції швидкої медичної допомоги

МУКШИНА Олександра Васильовича – тренера призера XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів Анатолія Ковалевського

ПАРХОМЕНКА Олександра Євгеновича – технічного директора товариства “Науково-виробниче підприємство УРС”, м.Харків

ПРИВАЛОВА Леоніда Михайловича – волонтера, Луганська область

РЕПТЮХА Ігоря Миколайовича – призера XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів

РЕШЕТНИКА Олександра Івановича – тракториста структурної одиниці “Томашпільські електричні мережі” акціонерного товариства “Вінницяобленерго”

СЕРЕДУ Сергія Петровича – токаря цеху акціонерного товариства “Полтавський турбомеханічний завод”

СОЛТИС Євгенію Андріївну – члена Черкаського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

СТОРОЖКА Володимира Петровича – тренера призера XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів Ігоря Рептюха

ХЛЄБОСОЛОВА Сергія Юрійовича – волонтера, Луганська область

УСИК Світлану Миколаївну – завідувача Мармизівського фельдшерсько-акушерського пункту комунального лікувально-профілактичного закладу “Варвинська центральна районна лікарня”, Чернігівська область

УТКІНА Юрія Володимировича – призера XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів

ЧУКАНОВА Анатолія Васильовича – начальника бюро державного підприємства “Харківський бронетанковий завод”

Присвоїти почесні звання:

“НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

ЗАВГОРОДНЬОМУ Миколі Володимировичу – солістові-вокалісту Одеського академічного театру музичної комедії імені М.Водяного

СТАХІВУ Остапу Миколайовичу – бандуристові, м.Львів

ЯЩЕНКУ Анатолію Федоровичу – провідному майстрові сцени театрально-видовищного закладу культури “Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

ВЄННІКОВІЙ Вікторії Вікторівні – артистці-вокалістці професійного театру-студії Палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, м.Харків

КОВАЛЬЧУКУ Роману Ярославовичу – солістові опери Львівського національного академічного театру опери та балету імені С.Крушельницької

КУЗНЄЦОВУ Володимиру Дмитровичу – провідному майстрові сцени театрально-видовищного закладу культури “Київський академічний драматичний театр на Подолі”

САНІНУ Олесю Геннадійовичу – кіноакторові, сценаристу, кінорежисерові-постановнику Національної кіностудії художніх фільмів імені О.Довженка, м.Київ

“ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ”

ВОРОНІНУ Сергію Михайловичу – генеральному директорові виробничо-комерційного підприємства “Спецстрой”, м.Вінниця

ПОЧТАРЕНКУ Леоніду Григоровичу – директорові технічному товариства “Фірма “Екорембуд ЛТД”, м.Рівне

СЕРПУТЬКУ Анатолію Васильовичу – начальникові державного будівельного комбінату Управління справами Верховної Ради України

ЧИЧУЛУ Василю Миколайовичу – директорові Снятинського ремонтно-будівельного товариства № 16, Івано-Франківська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ”

ЛЕМКО Ользі Іванівні – провідному науковому співробітникові державної установи “Науково-практичний медичний центр “Реабілітація” Міністерства охорони здоров’я України”, м.Ужгород

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ”

БАРТОШУ Євгенію Миколайовичу – учителеві Роменської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 5 Роменської міської ради, Сумська область

ПАЦКАН Христині Антонівні – учительці Золотарівської загальноосвітньої школи I–III ступенів Хустського району, Закарпатська область

ЦЕРПІЦЬКІЙ Валентині Василівні – учительці спеціалізованої загальноосвітньої школи I–III ступенів № 12 з поглибленим вивченням іноземних мов імені С.Ковальчука Житомирської міської ради

ЮРАКОВІЙ Ніні Миколаївні – учительці Одеської спеціалізованої школи № 117 I–III ступенів

ЯНЧУК Вірі Олексіївні – директорові Сковородківського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа I–II ступенів – дошкільний навчальний заклад” Старокостянтинівської районної ради, Хмельницька область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ”

БІЛОУСУ Андрію Федоровичу – художньому керівникові театрально-видовищного закладу культури “Київський академічний Молодий театр”

ГАЛІШЕВСЬКОМУ Анатолію Володимировичу – викладачеві комунальної установи початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу “Тернопільська музична школа № 1” імені Василя Барвінського

ЖЕЛЕЗНЯКУ Георгію Васильовичу – художньому керівникові народного аматорського ансамблю танцю “Карпати” Івано-Франківського муніципального центру дозвілля

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”

ГРЕЩУКУ Василю Васильовичу – директорові Навчально-наукового інституту українознавства, завідувачу кафедри державного вищого навчального закладу “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, докторові філологічних наук, професору, м.Івано-Франківськ

ПОПКУ Андрію Андрійовичу – віце-президентові Національної академії державного управління при Президентові України, доктору наук з державного управління, професорові

ТОПУЗОВУ Олегу Михайловичу – директорові Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук, професорові, м.Київ

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ”

БУРЛЯЮ Олександру Леонідовичу – доцентові кафедри Уманського національного університету садівництва, Черкаська область

ПОКОТИЛУ Ярославу Богдановичу – начальникові управління Державної судової адміністрації України

РАЙНІНУ Ігорю Львовичу – першому заступникові голови Харківської обласної державної адміністрації

СКАЛАЦЬКОМУ Василю Павловичу – керуючому філією акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” в м.Черкасах

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ”

ГРУБІ Георгію Борисовичу – директорові Кам’янець-Подільського району електричних мереж акціонерного товариства “Хмельницькобленерго”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ”

БОНДАР Валентині Василівні – завідувачеві відділу Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії

ДМИТРУКУ Олександру Микитовичу – кореспондентові власному по Вінницькій області головної редакції кореспондентської мережі Національної радіокомпанії України

НАУМОВУ Анатолію Васильовичу – редакторові газети “Абразивник” акціонерного товариства “Запорізький абразивний комбінат”

НОВОСЯДЛОМУ Богдану Теодоровичу – заступникові головного редактора газети “Свобода” Тернопільської обласної ради і Тернопільської обласної державної адміністрації

СОЛОВЙОВУ Миколі Миколайовичу – ветеранові журналістики, м.Харків

ФІЛІПОВІЙ Галині Василівні – ведучій програм Івано-Франківського обласного телебачення “Галичина”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”

БАГНЮКУ Валентину Віталійовичу – головному лікареві Броварської центральної районної лікарні, Київська область

БОЖКУ Михайлу Івановичу – завідувачеві відділення комунального закладу “Кіровоградський обласний онкологічний диспансер”

ВОРОНЦОВІЙ Лоліті Леонідівні – завідувачеві кафедри державного закладу “Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я України”

ГАЛИНСЬКІЙ Валентині Євгенівні – лікареві, завідувачу відділення комунальної установи “Міська клінічна лікарня № 1” Одеської міської ради

ГЛУЩЕНКУ Аркадію Геннадійовичу – лікареві, завідувачу відділення комунального лікувально-профілактичного закладу “Міська лікарня імені В.І.Леніна”, м.Слов’янськ, Донецька область

ГНАТЮКУ Сергію Миколайовичу – лікареві, завідувачу відділення Київської міської дитячої клінічної лікарні № 2

ДІМОВІЙ Валентині Федорівні – головному лікареві комунальної установи “Обласний медичний консультативно-діагностичний центр” Житомирської обласної ради

ДУДУКІНІЙ Світлані Олександрівні – лікареві комунального закладу “Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова”

КОЛЕСНІЧЕНКУ Володимиру Івановичу – завідувачеві відділення комунальної установи “Міська клінічна лікарня № 11”, м.Одеса

КОРОВЦІ Сергію Яковичу – лікареві, завідувачеві відділення комунальної лікувально-профілактичної установи “Донецьке обласне клінічне територіальне медичне об’єднання”

МАНЬКОВСЬКОМУ Дмитру Станіславовичу – лікареві, завідувачу відділення товариства “Медичний центр “Добробут-Стаціонар”, м.Київ

МАЦАКУ Юрію Васильовичу – лікареві відділення комунального закладу охорони здоров’я “Обласний клінічний центр урології і нефрології імені В.І.Шаповала”, м.Харків

МОСТОВОМУ Юрію Михайловичу – завідувачеві кафедри Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова

МУРАТОВІЙ Тетяні Миколаївні – лікареві, директору Центру реконструктивної та відновної медицини Одеського національного медичного університету

СКРЕБЦЮ Юрію Юрійовичу – заступникові головного лікаря комунального закладу “Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова”

ШЕВЧЕНКУ Радію Анатолійовичу – директорові комунального закладу “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Дніпропетровської обласної ради”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ”

МЕЛЕШКУ Валерію Тарасовичу – інженерові державного підприємства “Тетерівське лісове господарство”, Київська область

САВЕНКУ Петру Петровичу – майстрові лісу Смолівського лісництва державного підприємства “Коростишівське лісове господарство”, Житомирська область

СИДОРЕНКУ Олександру Павловичу – лісничому Тихоновицького лісництва державного підприємства “Корюківське лісове господарство”, Чернігівська область

ЮРЧЕНКУ Борису Михайловичу – лісничому Хлипнівського лісництва державного підприємства “Звенигородське лісове господарство”, Черкаська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ”

МАХОНЮК Галині Петрівні – майстрові народного мистецтва, Волинська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ”

ХОЛОДУ Ігорю Івановичу – токареві цеху акціонерного товариства “Сумський завод насосного енергетичного машинобудування “Насосенергомаш”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ”

ЛЯСОВУ Володимиру Григоровичу – директорові департаменту акціонерного товариства “АрселорМіттал Кривий Ріг”, Дніпропетровська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ”

КОВАЛЮКУ Михайлу Корниловичу – режисерові народного театру Вижницького народного будинку творчості та дозвілля, Чернівецька область

КУЛІНЦЮ Володимиру Олексійовичу – художньому керівникові зразкового художнього колективу вокально-хореографічного ансамблю “Дивограй”, Львівська область

ЛІСОВІЙ Тетяні Андріївні – викладачеві Іллінецького державного аграрного коледжу, Вінницька область

НАКОНЕЧНІЙ Любові Миколаївні – директорові Сосницького літературно-меморіального музею О.П.Довженка, Чернігівська область

РАКОВСЬКОМУ Володимиру Ульяновичу – учителеві музики загальноосвітньої школи № 11 м.Полтави

СОКУРУ Сергію Михайловичу – викладачеві Бориспільської дитячої музичної школи, Київська область

ТАТАРОВІЙ Аллі Іванівні – заступникові директора Кіровоградського музичного училища

ШЕВЦОВІЙ Ірині Миколаївні – викладачеві Ужгородського коледжу культури і мистецтв, Закарпатська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ”

ВАСИЛЬКОВСЬКІЙ Світлані Іванівні – директорові комунального спеціального загальноосвітнього навчально-реабілітаційного закладу “Дніпропетровський обласний методичний психолого-медико-педагогічний центр”

КАЛАМАЖ Руслані Володимирівні – проректорові, професору кафедри Національного університету “Острозька академія”, Рівненська область

КОВАЛЬЧУК Наталії Павлівні – викладачеві Миколаївського коледжу культури і мистецтв

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ”

БАРАНОВСЬКІЙ Катерині Василівні – старшій медичній сестрі державної установи “Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова” Національної академії медичних наук України, м.Київ

ГРИЦАЙ Валентині Іванівні – фельдшерові станції швидкої та невідкладної медичної допомоги Межівської підстанції комунального закладу “Павлоградська міська станція швидкої медичної допомоги” Дніпропетровської обласної ради”

КРАВЧЕНКУ Юрію Миколайовичу – начальникові комунального закладу охорони здоров’я “Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ”

БАДОВУ Олександру Євгенійовичу – начальникові шахти “Експлуатаційна” акціонерного товариства “Запорізький залізорудний комбінат”

ЗУБИКУ Івану Михайловичу – машиністові Угерсько-Стрийського виробничого управління підземного зберігання газу філії “Управління магістральних газопроводів “Львівтрансгаз”

МУРАШКІНУ Євгенію Івановичу – заступникові головного металурга державного підприємства “Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро “Прогрес” імені академіка О.Г.Івченка

СВІТЛИЧНОМУ Олексію Кириловичу – начальникові Новопсковського міжрайонного управління по експлуатації газового господарства філії акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Луганськгаз”

СОКИРКУ Петру Олександровичу – директорові Миронівського м’ясопереробного заводу “Легко” акціонерного товариства “Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів”, Київська область

ФЕДЧУНУ Олександру Юрійовичу – головному інженерові акціонерного товариства “Одеський припортовий завод”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ”

ДЯКОВУ Володимиру Миколайовичу – голові фермерського господарства “Джерело”, Херсонська область

ЗАТОНІ Віктору Івановичу – директорові товариства “Агрофірма “Владана”, Сумська область

КОВАЛЕНКУ Миколі Миколайовичу – голові приватно-орендного підприємства імені Гагаріна, Кіровоградська область

СІЧКАРЮ Василю Петровичу – трактористові сільськогосподарського підприємства “Лад”, Житомирська область

ЦАРЕНКУ Петру Вікторовичу – трактористові акціонерного товариства “Володарка-Комбікорм”, Київська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ”

КОЗИРЮ Юрію Борисовичу – заступникові генерального директора з соціальних питань товариства “Орексим Україна”, м.Миколаїв

МАКАРЕВИЧ Надії Антонівні – голові Ізяславської територіально-первинної організації Українського товариства сліпих, Хмельницька область

ЯКОВЕЦЬ Оксані Степанівні – заступникові директора департаменту Львівської обласної державної адміністрації – начальнику управління соціальних гарантій і компенсацій, загальнообов’язкового державного страхування

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ”

КОРОЛЬЧУКУ Юрію Степановичу – генеральному директорові акціонерного товариства “Волинь-АВТО”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ”

ВЛАСЕНКУ Миколі Олександровичу – начальникові району (вантажного) державного підприємства “Спеціалізований морський порт “Октябрьск”, м.Миколаїв

УВАРЕНКУ Валерію Івановичу – водію товариства “Екоіллічпродукт”, Донецька область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ”

НОСУ Леоніду Петровичу – лісничому Гоголівського лісництва державного підприємства “Миргородське лісове господарство”, Полтавська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”

АНІСІМОВУ Герману Миколайовичу – юрисконсульту Харківської обласної спілки ветеранів Афганістану Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

ГОРАЩЕНКОВУ Олексію Миколайовичу – заступникові директора департаменту Міністерства закордонних справ України

МОМОТУ Володимиру Івановичу – судді апеляційного суду Львівської області у відставці

СІКИРИНСЬКОМУ Віктору Івановичу – начальникові територіального управління Державної судової адміністрації України в Миколаївській області

СУРІКОВІЙ Світлані Іванівні – адвокатові Рівненського обласного відділення Спілки адвокатів України

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ”

АНТОНЮКУ Анатолію Трохимовичу – викладачеві кафедри Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка, Тернопільська область

ГЛУХИХ Ганні Юріївні – тренерові призера XI зимових Паралімпійських ігор з біатлону Анатолія Ковалевського

ДЕЄВУ Івану Володимировичу – голові Волинської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Спартак”

НЕСТЕРЕНКУ Андрію Юрійовичу – головному тренерові штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів з біатлону

ЧЕРЕДНІЧЕНКУ Сергію Вікторовичу – тренерові-викладачу дитячо-юнацької спортивної школи, м.Суми

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ”

ДІДИКУ Івану Михайловичу – художникові, Закарпатська область

КОВАЧУ Олександру Адальбертовичу – художникові декоративно-прикладного мистецтва, м.Херсон

КРАСЬОСІ Василю Андрійовичу – художникові, м.Івано-Франківськ

ПОКОСЕНКУ Олександру Даниловичу – художникові, м.Миколаїв.

Президент України Петро ПОРОШЕНКО

23 серпня 2014 року