Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №634/2013 Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу

За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

РУДЯ Петра Володимировича – голову правління акціонерного товариства «Житомирський маслозавод»

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

РОЖКА Миколу Миколайовича – директора товариства «Злагода», Дніпропетровська область
ФІЛІППОВА Анатолія Матвійовича – директора зі стратегічного розвитку товариства «Інкерманський завод марочних вин», м.Севастополь

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

АМЕЛІНА Сергія Володимировича – першого заступника голови Артемівської районної державної адміністрації, Донецька область
АНТОНЮКА Луку Васильовича – директора товариства «Агрофірма «Медобори«, Тернопільська область
АРСІРІЯ Володимира Вікторовича – директора сільськогосподарського товариств «Степ-Агро», Кіровоградська область
БЄЛІНСЬКОГО Віктора Івановича – голову фермерського господарства «Альфа», Харківська область
БУЛГАКА Олександра Вікторовича – тракториста-машиніста товариства «Маяк», Донецька область
БУСЯ Андрія Федоровича – оператора птахоферми селянсько-фермерського господарства «Крупецьагроптиця», Рівненська область
ВАКУЛЕНКА Михайла Володимировича – тракториста підприємства «Агрофірма «Фаворит», Харківська область
ВАСЮТУ Михайла Васильовича – голову фермерського господарства «Козубівське», Полтавська область
ВЕРЕША Атилла Йосиповича – голову фермерського господарства «Ренет», Закарпатська область
ВІЛЬХОВОГО Петра Васильовича – головного агронома підприємства «Західний Буг», Львівська область
ВІТЮКА Івана Григоровича – голову сільськогосподарського виробничого кооперативу «Мрія», Волинська область
ВОВКА В’ячеслава Володимировича – директора товариства «Адоніс Агро», Автономна Республіка Крим
ГОРБА Володимира Михайловича – головного технолога сільськогосподарського товариства «Кримтеплиця», Автономна Республіка Крим
ГУКОВА Василя Петровича – директора акціонерного товариства «Макстрой», Донецька область
ДИШКАНТА Володимира Михайловича – голову фермерського господарства «Пума», Вінницька область
ДРОНИКА Віктора Сергійовича – Голову Державного агентства рибного господарства України
ЗАДВЕРНЯКА Анатолія Васильовича – механізатора фермерського господарства «Добробут», Миколаївська область
ЗУБРИЦЬКОГО Василя Богдановича – голову фермерського господарства «Сяйво-Стрий», Львівська область
ІВАНЧИКА Віктора Петровича – генерального директора товариства «Фірма «Астарта-Київ»
ІЗБІНСЬКОГО Івана Володимировича – директора товариства «Нові аграрні технології», Хмельницька область
КОВТУНА Григорія Павловича – директора підприємства «Агрофірма «Довжанська», Луганська область
КОНДРАТЮКА Юрія Федоровича – головного агронома сільськогосподарського товариства «Перше травня», Херсонська область
КРОХМАЛЯ Андрія Аркадійовича – директора фермерського господарства «Ладіс», Черкаська область
МОСКАЛЬЧЕНКА Григорія Петровича – директора сільськогосподарського підприємства «Чечеліївське», Кіровоградська область
МУЗИЧУКА Миколу Сергійовича – головного інженера агрофірми «Єрчики», Житомирська область
ПИСЬМЕННОГО Миколу Григоровича – директора підприємства «Агрофірма «Славутич» Дніпропетровська область
САЛЮК Тетяну Володимирівну – доярку акціонерного товариства «Екопрод», Донецька область
СТЕПАНЮКА Олексія Яковича – голову сільськогосподарського товариства імені Богдана Хмельницького, Житомирська область
СТЕГНІЯ Бориса Тимофійовича – директора Національного наукового центру «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» Національної академії аграрних наук України, м.Харків
ТОДОРОВА Миколу Дмитровича – заступника директора сільськогосподарського товариства імені Мічуріна, Одеська область
ЦИКОВА Валентина Сергійовича – завідувача лабораторії Інституту сільського господарства степової зони Національної академії аграрних наук України, м.Дніпропетровськ
ШИРИТОВИЧА Володимира Васильовича – тракториста товариства «Уманьхімагро», Черкаська область
ЯРЕНЧУКА Володимира Арсентійовича – голову фермерського господарства «Перлина Турії», Волинська область
ЯСЕНОВОГО Віктора Івановича – голову правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Пинчуки», Київська область

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

СЕЛЕЦЬКУ Ніну Федорівну – голову селянського (фермерського) господарства «Центр», Кіровоградська область

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ГОНЧАРОВУ Ольгу Іванівну – завідувача сектору Нікітського ботанічного саду – Національного наукового центру Національної академії аграрних наук України, Автономна Республіка Крим
ІВАНОВУ Тетяну Іванівну – доярку сільськогосподарського товариства «Артеміда», Луганська область
ІГНАТ Ларису Іванівну – генерального директора товариства «Агропрайм Холдинг», Одеська область
ДАВИДЕНКО Тамару Вікторівну – доярку сільськогосподарського підприємства «Нива», Полтавська область
ДІНЕЦЬ Наталію Олексіївну – телятницю державного підприємства «Дослідне господарство Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту сільського господарства степової зони Національної академії аграрних наук України»
КВАЩУК Олену Володимирівну – професора кафедри Подільського державного аграрно-технічного університету, Хмельницька область
КОЛОМІЄЦЬ Людмилу Василівну – директора підприємства «Альма Віта», Тернопільська область
КОСТЮЧКО Аллу Миколаївну – фінансового директора підприємства «Агро-Експрес-Сервіс», Рівненська область
КУБЕЦЬ Ганну Митрофанівну – садівника акціонерного товариства «Радгосп «Весна», Автономна Республіка Крим
КУРИЛО Людмилу Анатоліївну – директора державного підприємства «Донецьке обласне підприємство по племінній справі в тваринництві»
ЛУЦИК Наталію Миколаївну – оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства «Агрофірма «Нива», Донецька область
МАЛЬОВАНЧИК Людмилу Євгеніївну – оператора машинного доїння товариства «Сільськогосподарське підприємство «Імені Воловікова», Рівненська область
НЕДОВЄСОВУ Любов Василівну – доярку акціонерного товариства «Підсереднє», Харківська область
ПЕТРИКАНИН Людмилу Федорівну – заступника директора департаменту агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації
СЕВЕРИН Надію Василівну – головного економіста товариства «Батьківщина», Запорізька область
ТЕТЬОРУ Людмилу Миколаївну – директора сільськогосподарського товариства «Світанок», Черкаська область
ХАЛІМОНЧУК Валентину Йосипівну – головного агронома агрофірми «Україна», Полтавська область
ШЛЕМКЕВИЧ Марію Михайлівну – доярку аграрного товариства «Свято Трипілля», Івано-Франківська область

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

АБРОСІМОВА Олександра Івановича – механізатора сільськогосподарського товариства «Вікторія», Дніпропетровська область
БУЖАКА Івана Степановича – головного зоотехніка сільськогосподарського виробничого кооперативу «Зоря», Чернівецька область
ВЕРБІВСЬКОГО Павла Івановича – механізатора товариства «Кочубій», Черкаська область
ВИХІДЦЕВУ Оксану Миколаївну – доярку сільськогосподарського товариства«Вітчизна», Полтавська область
ГАПОНОВА Григорія Івановича – тракториста-машиніста сільськогосподарського товариства «Хлібороб», Сумська область
ДЕРЕКУ Геннадія Федоровича – голову селянського (фермерського) господарства «Дружба», Харківська область
ДРАГУН Тетяну Василівну – оператора машинного доїння сільськогосподарського підприємства «Комишанське», Сумська область
ДРОБОТА Олександра Миколайовича – тракториста державного підприємства «Дослідне господарство «Зелені Кошари», Миколаївська область
КИРНАСІВСЬКОГО Віталія Анатолійовича – тракториста акціонерного товариства «Племзавод «Степной», Запорізька область
КУДРЯВЦЕВА Вадима Віталійовича – директора товариства «Малинівка», Донецька область
МЯКОТКІНА Віктора Олексійовича – голову фермерського господарства «Батьківщина-М», Луганська область
ПОГРЕБНОГО Анатолія Андрійовича – тракториста-машиніста державного підприємства «Дослідне господарство «Каховське» Національної академії аграрних наук України», Херсонська область
ПОМПУША Георгія Дмитровича – головного агронома селянського (фермерського) господарства «Бояни-Глиниця», Чернівецька область
ТІЩЕНКА Анатолія Михайловича – головного інженера сільськогосподарського підприємства «Агрофірма «Перше травня», Дніпропетровська область
ТРЕТЯКА Валерія Ростиславовича – механізатора сільськогосподарського підприємства «Рать», Волинська область
ШИДЄРЕВА Івана Дмитровича – голову фермерського господарства «Промінь», Одеська область

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ВЛІЗЛУ Василю Васильовичу – директорові Інституту біології тварин Національної академії аграрних наук України, доктору ветеринарних наук, професорові, м.Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

БІЛЯНСЬКІЙ Марії Іванівні – майстрові лісу Рахинського лісництва державного підприємства «Болехівське лісове господарство», Івано-Франківська область
ПРИСТУПІ Володимиру Михайловичу – директорові державного підприємства «Рахівське лісове дослідне господарство», Закарпатська область
ХАРИКУ Володимиру Михайловичу – вальникові лісу Сторожинецького лісництва державного підприємства «Сторожинецьке лісове господарство», Чернівецька область
ЦЕЛЕНЮ Ярославу Павловичу – першому заступникові начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

БОЙЧЕНКУ Сергію Федоровичу – головному конструкторові з посівної та ґрунтообробної техніки головного спеціалізованого конструкторського бюро товариства «Науково-виробниче підприємство «Херсонський машинобудівний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ»

ЖИЛІХІВСЬКОМУ Адаму Станіславовичу – завідувачеві відділу Житомирської обласної державної лабораторії ветеринарної медицини
КУЗЬМІНУ Анатолію Альбертовичу – генеральному директорові товариства «Науково-виробниче підприємство Біофарм», м.Харків
НЕРОДИКУ Анатолію Спиридоновичу – начальникові управління ветеринарної медицини, головному державному ветеринарному інспектору у Маневицькому районі, Волинська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

АРТЕМЕНКО Наталії Михайлівні – директорові виконавчому товариства «М’ясокомбінат «Ятрань», м.Кіровоград
СЛОЄВУ Олександру Миколайовичу – голові правління акціонерного товариства «Дніпропетровський олійноекстракційний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

АЛЕКСІЄНКУ Станіславу Олександровичу – директорові товариства «Птахокомбінат», Миколаївська область
АНАТІЙЧУКУ Василю Миколайовичу – директорові товариства «Покуття-Фрукт», Івано-Франківська область
БАБИЧУ Миколі Васильовичу – директорові сільськогосподарського товариства «Агрокомплекс «Степанецьке», Черкаська область
БАУЛУ Євгенію Миколайовичу – начальникові Державної фітосанітарної інспекції Вінницької області – головному державному фітосанітарному інспектору Вінницької області
БЕРДИЧЕВСЬКОМУ Миколі Артемовичу – виконавчому директорові товариства «Сільськогосподарське підприємство «Агродім», Чернігівська область
БІЛОУСУ Віктору Івановичу – директорові підприємства «Агрофірма Катеринівська-1», Дніпропетровська область
БІЛОУСУ Сергію Кириловичу – голові селянського господарства «Вікторія», Одеська область
БІСЮКУ Івану Юрійовичу – першому заступникові Міністра аграрної політики та продовольства України
БОГАТЧУКУ Василю Олексійовичу – пасічникові товариства «Побережне», Вінницька область
БОНДАРЕНКУ Миколі Васильовичу – начальникові управління агропромислового розвитку Чаплинської районної державної адміністрації, Херсонська область
БОНДАРЮ Михайлу Миколайовичу – генеральному директорові сільськогосподарського товариства «Інтер», Чернігівська область
БРАТАНІЧУ Володимиру Андрійовичу – директорові філії агрофірми «Заповіт Шевченка» акціонерного товариства «Науково-виробнича фірма «Урожай», Черкаська область
БУТЕНКУ Олексію Івановичу – голові фермерського господарства «Бутенко», Чернігівська область
ВАРУШІ Віталію Віталійовичу – трактористові-машиністу акціонерного товариства «Екопрод», Донецька область
ВДОВЕНКО Наталії Михайлівні – економістові виробничо-комерційної фірми «Агропродресурси», Київська область
ВЛАСОВІЙ Олені Юріївні – завідувачеві кафедри Одеського державного аграрного університету
ВОЛОШКО Ларисі Леонідівні – заступникові директора товариства «Качинський+», м.Севастополь
ВОРОНЧИХІНІЙ Людмилі Василівні – операторові машинного доїння товариства «Бета-Агро-інвест», Донецька область
ГАРКАВЕНКУ Олександру Івановичу – директорові товариства «Агроальянс», Дніпропетровська область
ГАСЮКУ Анатолію Петровичу – директорові товариства «Гарант Агро», Миколаївська область
ГОВОРУНУ Віталію Миколайовичу – голові правління акціонерного товариства «Маки» імені О.П.Сем’янівського, Київська область
ГОНЧАРУКУ Федору Филимоновичу – генеральному директорові сільськогосподарського товариства «Дібрівка-Агросервіс», Київська область
ЄЛІСЄЄВУ Юрію Яковлевичу – голові фермерського господарства «Брати Єлісєєви», Луганська область
ЗЕЛЕНСЬКОМУ Миколі Олексійовичу – голові правління акціонерного товариства «Племзавод «Михайлівка», Сумська область
ІВАЩЕНКУ Володимиру Луковичу – директорові товариства «Журавське», Черкаська область
КАБУЛІ Миколі Петровичу – директорові державного підприємства «Дослідне господарство імені 9 Січня Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України», Київська область
КАЛЮЖНОМУ Леоніду Олександровичу – директорові приватного підприємства «Агрофірма «Промінь», Запорізька область
КАМІНСЬКОМУ Віктору Францевичу – директорові Національного наукового центр «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України», Київська область
КОВБАСЮКУ Олегу Івановичу – директорові товариства «Світанок-Агросвіт» Вінницька область
КОЛЄСОВУ Віктору Олександровичу – операторові машинного доїння сільськогосподарського підприємства «Агрофірма «Росія», Запорізька область
КУЗЬМИЧУ Андрію Миколайовичу – операторові машинного доїння сільськогосподарського підприємства «Маяк», Рівненська область
КУТЬКУ Сергію Прохоровичу – директорові товариства «Фіторадгосп «Радуга», Автономна Республіка Крим
КУЧМІ Ярославу Нестеровичу – завідувачеві майстерні товариства «Романів», Волинська область
ЛАПЧУКУ Олександру Віталійовичу – голові фермерського господарства «Нива», Рівненська область
МАКАРЕВИЧУ Ігорю Миколайовичу – генеральному директорові товариства «Агрофірма «Подолівська», Харківська область
МАТЛАЄВУ Василю Миколайовичу – директорові сільськогосподарського підприємства агрофірми «Донбас», Луганська область
МІМЕЮ Борису Миколайовичу – головному агрономові колективного сільськогосподарського кооперативу «Дружба народів», Одеська область
НЕДІЛЬСЬКОМУ Віктору Івановичу – керівникові фермерського господарства «Украгро», Чернівецька область
НІКОЛЕНКУ Олегу Вікторовичу – директорові сільськогосподарського підприємства «Банівка», Запорізька область
НІКОНЕНКО Світлані Володимирівні – першому заступникові директора державного підприємства «Завод шампанських вин «Новий Світ», Автономна Республіка Крим
ПЕТРУКУ Петру Володимировичу – директорові товариства «Інтерагроінвест-2007», Київська область
ПІЧАХЧІ Дмитру Миколайовичу – голові фермерського господарства «Родіна», Донецька область
ПРИЙМІ Вячеславу Івановичу – директорові товариства «Агрофірма «Маяк», Полтавська область
ПУЧЦІ Олегу Анатолійовичу – директорові товариства «Україна», Дніпропетровська область
САХНУ Сергію Вікторовичу – рибоводові акціонерного товариства «Чернігіврибгосп»
СЕНЧУКУ Миколі Олексійовичу – директорові сільськогосподарського товариства «Україна», Вінницька область
СТЕПАНЕНКУ Івану Івановичу – директорові підприємства «Імені Калашника», Полтавська область
СУРІНУ Юрію Григоровичу – водію сільськогосподарського підприємства «Агрофірма Новознам’янське», Луганська область
ТУЛУПОВУ Олегу Геннадійовичу – інженерові-гідротехніку Переяслав-Хмельницької експлуатаційної дільниці Київського регіонального управління водних ресурсів
ТУЧИКУ Андрію Васильовичу – директорові державного підприємства «Дослідне господарство «Олександрійське» Інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України, Вінницька область
ФІЛОНЕНКУ Вячеславу Григоровичу – директорові товариства «Племінний завод «Біловодський», Луганська область
ЧУМАКОВУ Миколі Дмитровичу – машиністові головної насосної станції Ялпутської зрошувальної системи Криничненської експлуатаційної дільниці Болградського міжрайонного управління водного господарства, Одеська область
ШЕВЧЕНКУ Василю Гнатовичу – директорові підприємства «Русь Єдина», Харківська область
ШЕВЧЕНКУ Михайлу Івановичу – голові селянського (фермерського) господарства «Урожай», Сумська область
ШЛЯХОВЧУКУ Володимиру Андрійовичу – начальникові Запорізького обласного управління водних ресурсів
ШМАГАЮ Сергію Володимировичу – керуючому сільськогосподарською дільницею підприємства «Аграрна компанія 2004», Хмельницька область
ЮЗЕФОВИЧ Надії Федорівні – операторові машинного доїння сільськогосподарського товариства «Племзавод Коростишівський», Житомирська область
ЯЦУКУ Ігорю Петровичу – генеральному директорові державної установи «Інститут охорони грунтів України» Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

13 листопада 2013 року