Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Житомирі розпочав роботу Всеукраїнський семінар кадрових служб лісової галузі

Загальні новини 9 Липня 2019

Працівники обласних управлінь лісового та мисливського господарства і інших установ та організацій безпосереднього підпорядкування Держлісагентства України, котрі відповідають за організацію роботи з персоналом, зїхалися до Житомира для участі у семінарі.

Впродовж тижня кваліфіковані спеціалісти навчатимуть лісівників-кадровиків, як організувати роботу державної служби за европейською моделлю управління в умовах реалізації системних реформ. Крім того, учасники заходу ознайомляться з особливостями модернізації публічної служби та шляхами підвищення рівня професійної компетенції державних службовців.

Окрім лекційних занять в програмі семінару й тренінги та практичне знайомство з роботою державних лісогосподарських підрідприємств Житомирщини.

Привітав гостей з усієї України начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський та побажав колегам плідно попрацювати та збагатитися новими знаннями.

Про стан роботи з кадрового забезпечення підприємств лісової галузі проінформувала завідувач сектору з персоналу Держлісагентства Алла Святецька.

Прес-служба Житомирського ОУЛМГ