Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Велико-Бобрицькому лісництві Краснопільського лісгоспу росте алея «іменних» ялинок

Загальні новини 21 Листопада 2019

Це дерево завжди уособлювало у собі могутність і вічність самого життя. Воно виділяє велику кількість фітонцидів які чудово освіжають і очищують повітря, особливо допомагаючи людям з серцево судинними захворюваннями. А у давнину, для того, аби у домівці був гарний запах, використовували смолу цього дерева або залиті окропом гілки…

Вишукану зелену пані про яку йде мова звуть ялина. І звичайно, вже більше трьох сторічь, саме це дерево асоціюється з Різдвом та новорічними святами.

«Протягом останнього десятиріччя, все більшого попиту набирають зелені деревця, які висаджені у горщики. Це дозволяє після зимових свят без особливої шкоди дати дереву можливість рости далі, висадивши його у відкритий ґрунт ранньої весни. Так, на приватних ділянках, на алеях, у скверах, з’явилися так звані «іменні дерева». Людина привозить ялинку, і, як правило, з дітьми, дбайливо висаджують «своє» дерево. Цікаво спостерігати, як з часом, ті самі люди приїжджають до таких посадок і подовгу милуються своєю працею, дивлячись на підростаючі зелені красуні. Особливо, якщо з роками на дерево починаєш дивитися вже піднімаючи голову…», – говорить лісничий Велико-Бобрицького лісництва Краснопільського лісгоспу Ігор Козловський.

Так у лісництві з’явилося багато нових дерев, у тому числі і алея ялинок, що тягнеться вздовж лісової дороги, яка веде до урочища «Образ».

Її почали закладати лісівники, а продовжують доповнювати ті, хто зрозумів просту істину – Якщо хочеш щось залишити людям, просто посади дерево!

Прес-служба ДП «Краснопільське ЛГ»