Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Тростянці пройшов конкурс годівничок

Новини лісгоспів 17 Січня 2020

«Дбайливе ставлення людини до природи складається не тільки з уміння використовувати її плоди. Дуже важливим є те, щоб усвідомлення значимості природи стало внутрішнім бажанням школяра.

Тому потрібно формувати їх екологічну свідомість. В учнівському лісництві діти мають можливість самі вирощувати саджанці дерев, доглядати їх, вивчати особливості будови, способи розмноження рослин. Складовою освітньої діяльності лісництва також є й проведення конкурсів на природоохоронну тематику, метою яких є залучення підростаючого покоління до природоохоронної діяльності», – говорить Катерина Солоха – керівник діючого на базі Тростянецького лісгоспу учнівського лісництва «Нескучанське».

У спільній співпраці лісгоспу та Тростянецької школи № 2 народжується і живе багато цікавих проектів. Один з них – виставка-конкурс годівничок, який пройшов днями у навчальному закладі.

«Цей конкурс проходить у нашому навчальному закладі вже не перший рік. Якість виконання робіт і рівень конкурсу з кожним разом зростає. Кожна годівничка – це робота натхненна, цікава своїм творчим підходом», – продовжує керівниця учнівського лісництва.

Визначитись з кращими роботами журі було досить непросто, бо кожна робота заслуговувала на увагу. Тому не лише переможці, а й всі учасники отримали заохочувальні солодкі подарунки.

На урочистостях з нагоди підведення підсумків конкурсу Тростянецький лісгосп представляв помічник лісничого однойменного з учнівським Нескучанського лісництва лісгоспу Михайло Красніков.

За інформацією прес-служби ДП «Тростянецьке ЛГ»