Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Тростяннці в обласному Музеї лісу завжди людно

Загальні новини 21 Листопада 2019

Відкритий у серпні цього року на базі Тростянецького лісгоспу обласний Музей лісу вже відвідали ряд екскурсійних груп. За два перші місяці нового навчального року у лісгоспі побували екскурсійні групи різних вікових категорій. Одними з перших відвідувачів Музею стали вихованці ДНЗ «Казка».

«На території лісгоспу створені всі умови для розвитку екологічної культури не тільки для підростаючого покоління, в взагалі для всіх громадян: Музей лісу обласного значення, екологічна стежина, лісовий клас під відкритим небом. Для дошкільнят екологічне виховання має велике значення, адже в цьому віці у дитини формуються основи сприйняття світу, позитивне ставлення до всього живого. Тому такі відвідини для них дуже важливі», – говорить директор Тростянецького лісгоспу Віктор Зубко.

У Музеї малюки дізналися про ліс та його компоненти, ознайомились з видовим складом рослин, що ростуть у лісі, та представниками фауни, які мешкають у сумських лісах.

Молодші та старші школярі Білківської школи разом з педагогами поряд з екскурсією до музею відвідали розсадник декоративних рослин, де ознайомились з різноманіттям декоративних рослин, особливостями їхньої біології, посадки та догляду.

Побувала у лісгоспі майже повним викладацьким та учнівським складом і Тростянецька дитяча музична школа ім. П.І. Чайковського. Говорять, що переконались вочевидь, що не лише музика впливає на душу людини, а, в першу чергу, краса природи, яка саме і надихає на музику. Мабуть, всі музичні митці свої шедеври створювали саме під впливом краси природи.

Кожного тижня проводяться заняття діючого на базі лісгоспу учнівського лісництва «Нескучанське». Юні лісівники під керівництвом наставників – керівника лісництва, вчителя біології ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Тростянецької міської ради Катерини Солохи та помічника лісничого Нескучанського лісництва лісгоспу Михайла Краснікова вивчають не лише теоретичні основи ведення лісового господарства а й розвивають свої практичні навички та ведуть дослідницьку діяльність у розсаднику декоративних рослин.

Кілька разів на гостинах у лісгоспі побувала студентська молодь СНАУ. У супроводі завідувача Краснотростянецького відділення УкрНДІЛГА Ігнатенко В. А. разом з викладачами студенти пройшли новоствореною екологічною стежиною, яка пролягає через парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва «Тростянецький». Відвідали студенти і розсадник декоративних рослин, де ознайомились з особливостями їх вирощування та асортиментом.

«Екскурсії, що проводяться на базі нашого підприємства завідувачем Краснотростянецького відділення УкрНДІЛГА Василем Андрійовичем Ігнатенком, помічником лісничого Нескучанського лісництва Михайлом Олексійовичем Красніковим та керівником учнівського лісництва Катериною Анатоліївною Солохою під час яких школярі вчаться любити ліс, красу природи, пізнають історію лісового господарства мають для їх виховання дуже велике значення. Будемо й надалі розвивати і підтримувати цей виховний напрямок нашої роботи. Адже ми виховуємо майбутнє покоління, у руках якого буде майбутнє лісу», – говорить директор лісгоспу Віктор Зубко.

Прес-служба ДП «Тростянецьке ЛГ»