Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Тростянецькому лісгоспі юні учасники акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» вивчали методи вирощування декоративних саджанців

Новини лісгоспів 17 Квітня 2019

Близько 1000 саджанців декоративних порід висадили у розсаднику Нескучанського лісництва Тростянецького лісгоспу юні природолюби – вихованці учнівського лісництва Тростянецької загальноосвітньої школи № 2.

«У період акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» на учнівське лісництво покладається особлива місія: юні природолюби мають демонструвати своїм прикладом, як треба ставитись до природи, як доглядати за лісовими насадженнями. Приємним є те, що число дітей, бажаючих долучитися до Акції, з кожним кроком стає все більше», – говорить помічник лісничого Нескучанського лісництва Михайло Красніков.

Михайло Олексійович Красніков – досвідчений фахівець своєї справи. Нескучанський розсадник декоративних порід – своєрідна жива візитка Тростянецького лісгоспу – це результат його копіткої праці.

У розсаднику він провів для дітей оглядову екскурсію, ознайомив з асортиментом декоративних порід та методами вирощування декоративних саджанців.

Практична частина заходу була досить продуктивною. За словами фахівця, всі його помічники дуже відповідально поставилися до своєї роботи, подбали, щоб саджанці були правильно посаджені. А це значить, що вони приживуться і ростимуть, а в майбутньому стануть окрасою паркової зони або чиєїсь присадибної ділянки.

За матеріалами прес-служби ДП «Тростянецьке ЛГ»