Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Тростянецькому держлісгоспі пройшли спільні навчання лісівників і рятувальників

Новини лісгоспів 25 Травня 2022

Днями у масивах Тростянецького держлісгоспу пройшли тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної лісової пожежі. Тростянецькі лісівники спільно з рятувальники відпрацьовували взаємодію та злагодженість дій. Гасили умовну лісову пожежу у Тростянецькому лісництві підприємства.

Відповідно до тактичного задуму, внаслідок порушення правил пожежної безпеки виникла пожежа у одному з кварталів Тростянецького лісництва.

Першими на місце умовної пожежі прибули майстер лісу та лісник лісництва. Вони розпочали ліквідовувати вогонь за допомогою ранцевих вогнегасників.

Далі їм на допомогу вирушила лісова пожежна служба лісгоспу. Вона прибула на пожежному автомобілі та тракторі, який за допомогою плуга почав оперативно відрізати вогонь від лісових насаджень.

На наступному етапі навчань – підключили до гасіння пожежі додаткові сили. На допомогу лісівникам прибули рятувальники 24-го ДРПЧ 6-ДПРЗ ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області. Завдяки злагодженій взаємодії лісівників і рятувальників умовну пожежу вдалося швидко ліквідувати.

«Проведення таких спільних навчань є запорукою злагодженої роботи лісівників і служби порятунку у гасінні лісових пожеж. Сподіваємось, що при виникненні реальних екстрених ситуацій ці навчання дадуть свій результат і мінімізують матеріальні збитки, які зазвичай наносять лісові пожежі», – говорить директор Тростянецького держлісгоспу Віктор Зубко.