Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Тростянецькому лісгоспі відбулося спортивне свято

Новини лісгоспів 5 Серпня 2016

altДнями, на базі рекреаційної ділянки «Лісовичок», що у Литовському лісництві Тростянецького лісгоспу Сумського ОУЛМГ відбулося спортивне свято: турнір з волейболу та міні-футболу. Подбали про захід Тростянецькі лісівники разом з Охтирською міською радою.

На змагання прибули футбольні та волейбольні команди з Харківської, Донецької, Полтавської областей, обласного центру, Охтирки та Тростянця, що надало змаганням, майже, Всеукраїнського значення.

 Напруга не спадала до завершення турніру, адже позмагатися було за що. Переможцям змагань Тростянецький лісгосп підготував подарункові сертифікати на відпочинок у”Лісовичку”. А відпочинок тут, дійсно, чудовий. Є тут і компактні будиночки, і номери з усіма зручностями в готелі. На території  бази облаштовані спортивні майданчики, ошатні альтанки та місця для приготування шашлику. Про головні ж атрибути відпочинку подбала сама природа: чудовий ландшафт, свіже повітря соснового лісу та кришталево чиста вода річки Ворскла.

«За два дні було проведено 60 матчів. Цікаво, захоплююче, весело. Та головна наша мета – це, насамперед,  популяризаціяактивного відпочинку та здорового способу життя. Бо коли дивишся, як сучасна молодь витрачає своє життя біля барних стойок, стає сумно й лячно за наше майбутнє», – поділився враженнями від зробленої доброї справи директор Тростянецького лісгоспу Віктор Зубко.

На цьому Тростянецькі лісівники вирішили не зупинятись, вже сьогодні ведуться переговори з представниками інших міст для проведення найближчим часом подібних заходів. А це, за словами директора підприємства, дасть можливість розширити географію прихильників відпочинку на «Лісовичку», а він цього, дійсно, вартий.

alt

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба ДП «Тростянецьке ЛГ»