Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Свеському лісгоспі запрацював ялинковий базар

Новини лісгоспів 5 Грудня 2019

З першим днем зими у Олинському лісництві Свеського лісгоспу розпочав роботу ялинковий базар. Подібні торгові точки новорічними деревцями є і у решті лісництв підприємства: Свеському, Прудищанському, Чуйківському та Дружбівському.

У цьому році Свеські лісівники готові реалізувати 3 тисячі новорічних ялинок та сосен. Середня вартість метрового деревця – 45 грн.

«Усі ялинки та сосни чіповані. Це свідчить про те, що їх заготівля здійснена згідно вимог чинного законодавства . Наявність на ялинці та сосні спеціальної етикетки з номером і кодом – гарантія легального її походження. Код можна перевірити, набравши зазначені цифри на порталі ukrforest.com. Код дерева також “розповість” про місце і дату його загорівлі. Відсутність коду в системі говорить про незаконну вирубку», – попереджає директор Свеського лісгоспу Олег Закусило.

Лісівники запевняють, що передсвяткова заготівля дерев не завдає лісові шкоди. Адже вирощують майбутні новорічні атрибути на спеціальних плантаціях, або заготовляють під час рубок для формування та оздоровлення лісів.

Наразі працівники лісгоспу активно працюють над заготівлею новорічних ялинок та сосен, як для оптової, так і роздрібної торгівлі. На сьогодні вже встигли реалізувати до тисячі деревець.

За інформацією прес-служби ДП «Свеське ЛГ»