Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Свеському лісгоспі встановили нову лінію по випуску пиломатеріалів

Загальні новини 25 Липня 2018

У Свеському лісгоспі реконструювали цех переробки деревини. Тепер тут працює нова лінія по виготовленню пиломатеріалу, потужність якої дозволить суттєво збільшити об’єми переробки. У вівторок, 24 липня, відбулось офіційне її відкриття.

 

Пуск встановленої лінії пройшов за участі начальника управління Віктора Чигринця, заступників начальника та директорів лісогосподарських підприємств області. Привітали Свеський лісгосп з такою економічно значущою подією і очільники Ямпільського району: голова районної державної адміністрації Ірина Панченко та голова районної ради Ольга Губар.

 

«На старому обладнанні ми виготовляли в місяць 720 м3пиломатеріалу. Нова лінія дає змогу збільшити місячну норму до 1100 м3пиломатеріалу. Поряд з цим – це максимальна механізація всіх видів робіт, повна переробка тонкомірної деревини, виготовлення високоякісної, конкуренто-спроможної на експортному ринку продукції та додаткові робочі місця», – коментує капіталовкладення директор Свеського лісгоспу Олег Закусило.

 

Зауважимо, серед дванадцяти підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Свеський лісгосп відзначається новаторським підходом до господарювання на всіх ділянках лісогосподарського виробництва. Тут працює єдине в області підприємство по випуску паливних гранул (пелет). По догляду за лісовими насадженнями Свеські лісівники одні з перших в області почали використовувати сучасну техніку – мульчери. Будуючи лісові шляхи, свеські лісівники освоїли новий вид будівництва – мости над річками. В їх арсеналі сім мостів різної довжини: від восьми до двадцяти п’яти метрів, чотири з яких збудовані у цьому році.

 

Витрати на придбання цехового обладнання та реконструкція і ремонт цехового приміщення склали підприємству понад 4 млн. грн., та, враховуючи економічний ефект встановленої лінії, інвестовані кошти підприємство очікує повернути вже за 2 роки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба Сумського ОУЛМГ