Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Сумському ОУЛМГ обговорили питання лісовпорядкування

Загальні новини 15 Липня 2016

alt

«У 2018 році для наших підприємств спливає десятирічний термін дії матеріалів базового лісовпорядкування. То ж, про розробку нового комплексу науково обґрунтованих заходів, що слугуватиме планом лісогосподарської  діяльності підприємств на період з 2019 по 2029 рік

та забезпечать максимально ефективну організацію ведення лісового господарства для охорони, захисту та раціонального використання ресурсного потенціалу, ми маємо подбати вже зараз», – зазначив у ході проведення практичного семінару для головних лісничих державних підприємств області заступник начальника Сумського ОУЛМГ Олександр Товстуха.

Тому, як перший крок у такій необхідній, але тривалій і кропіткій справі і стало проведення тематичного семінару, що відбувся 14 липня у Сумському ОУЛМГ за участі фахівці Департаменту екології і охорони природних ресурсів Сумської ОДА та Харківської лісовпорядної експедиції.

Головний лісничий управління наголосив, що вже в цьому році необхідно провести всі роботи по зйомці перетинів квартальних просік. Також він зазначив, що важливою умовою проведення базового лісовпорядкування є розчистка квартальних просік та, за необхідності, заміна квартальних стовпів з оформленням їх належним чином.

У своїй доповіді начальник лісовпорядної партії Харківської державної лісовпорядної експедиції Людмила Павлюк відмітила позитивні зміни в динаміці лісового фонду держлісгоспів.

Звертаючись до учасників семінару директор Департаменту екології і охорони природних ресурсів Сумської ОДА Ігор Кривозуб запевнив про тісну співпрацю з підприємствами управління у питаннях охорони природно-заповідного фонду області.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ