Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Сумському ОУЛМГ вшанували ветеранів Другої світової війни

Загальні новини 8 Травня 2020

Цьогорічна весна відлічила 75-ту річницю від травня 1945 року – Дня перемоги нашого народу у Другій світовій війні над нацизмом. З кожним роком на лавах ветеранів стає все більше порожніх місць… Зменшується покоління живих очевидців тих страшних лихоліть. Додаються прізвища до списків тих, хто відійшов у вічність…

Людмила Антипенко – голова профспілки Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства – згадує недавнє минуле, коли ледь вкладалися у світловий день, щоб встигнути привітати у переддень свята всіх лісівників – ветеранів війни.

Вітати ветеранів – це традиція управління, яка живе десятиліттями. Цього року їхали лише у три адреси. І вітали вже не самих ветеранів, а сивочолих супутниць їх життя…

Такі зустрічі завжди проходять зі сльозами на очах. Ці жінки завжди нас чекають з нетерпінням. Для них дуже важлива наша пам’ять. Бо саме вдячна пам’ять нащадків дає впевненість, що все те, що вони пережили, було не даремно. А це дає їм наснагу для життя. Кожного року, прощаючись, завжди говорю їм: дочекайтесь нас, ми обов’язково приїдемо наступного травневого свята, – ділиться враженнями від сьогоднішньої зустрічі Людмила Антипенко.

Ми низько схиляємо голови у пошані і глибокій вдячності перед подвигом нашого народу. Вічна слава героям, вічна пам’ять!