Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Сумському ОУЛМГ відбувся музейний урок

Загальні новини 16 Лютого 2018

Учні 4 класу однієї з шкіл обласного центру побували у музеї лісу Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства. Зважаючи на «поважний» вік слухачів, замість традиційної музейної екскурсії їм запропонували гру «А чи знаєте ви?». Провів її для маленьких «Чомучок» лісничий Велико-Бобрицького лісництва Краснопільського лісгоспу Ігор Козловський.

Від Ігоря Миколайовича діти дізнались, що ліс – це не лише легені планети, а душа Землі; скільки треба років, щоб дуб став дорослим; як по зрізу можна дізнатись про погодні умови, в яких дерево зростало; деревина якого дерева вважається найміцнішою, а яке дерево може жити найдовше; чому тремтять осикові листочки і багато-багато інших цікавинок.

Не оминули увагою відвідувачі і лісову фауну, розпитавши у лісничого про кожного лісового мешканця, представленого у музейних експозиціях.

В основному презентаційному залі діти дізнались про шкідників лісу, після чого дружно пообіцяли бути його захисниками, а, найперше, почати з себе – не шкоди й не смітити самим.

Нагадаємо: Науково-методичний центр-музей лісу діє у приміщенні Сумського ОУЛМГ з грудня 2007 р. Він покликаний створювати позитивний імідж лісової галузі в цілому і професії лісівника зокрема.

Тут, разом зі спеціалістами обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю школярі знайомляться з основами лісівництва, лісами України і Сумщини, їх флорою і фауною, корисними властивостями лісів, тощо.

Складається музей з трьох залів: І – історія лісової галузі Сумщини; ІІ – ведення в області лісового господарства; ІІІ – експозиційний, де представлені зразки деревних порід, мумії птахів і тварин, що мешкають в лісових масивах Сумщини, та зразки виробів Сумського сувенірного цеху.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ