Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Сумському ОУЛМГ відбулася нарада з мисливствознавцями

Загальні новини 16 Січня 2018

12 січня у Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулась нарада з мисливствознавцями підпорядкованих державних підприємств.

Головним питанням, що виносилось на обговорення, стало занепокоєння Держлісагентства України щодо значної кількості нещасних випадків на полюванні. Причинами виникнення яких фахівці називають порушення встановлених правил, термінів полювання, недотримання техніки безпеки на полюванні, необережне поводження з мисливською зброєю тощо.

«На щастя, впродовж минулорічного сезону полювання нещасних випадків у державному мисливському фонді підприємств Сумського ОУЛМГ не спостерігалось. Та, на фоні вже існуючих випадків в інших областях, ми повинні вести системну роз’яснювальну роботу, наголошувати на постійному дотриманні техніки безпеки під час проведення полювання, а також постійно здійснювати контроль за її дотриманням через проведення рейдів», – наголосив у ході наради головний спеціаліст відділу лісового господарства Сумського ОУЛМГ Віктор Жмурко.

Нагадаємо, аналогічна нарада у Сумському ОУЛМГ була проведена перед початком сезону полювання на парнокопитних та пушних звірів. Вона пройшла за участі голови президії Сумської обласної громадської організації УТМР Юрія Харченка, начальника сектору контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи УПД ГУНП в Сумській області Юрія Віннікова під головуванням заступника начальника управління Олександра Товстухи та за участі всіх користувачів мисливських угідь області.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ