Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Сумському ОУЛМГ привітали ювілярів

Загальні новини 30 Липня 2021

Засідання колегії Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, що відбулось у п’ятницю, 30 липня, розпочалось з позитивних моментів.

Начальник обласного управління Віктор Чигринець привітав з ювілейними датами – 60-річчям! від Дня народження – директораДП «Кролевецьке лісомисливське господарство» Олександра Посошенка та заступника директора ДП «Краснопільське лісове господарство» (до цього – директор ДП МГ «Суми») Анатолія Литвина.

Вітаючи ювілярів, Віктор Чигринець вручив їм галузеві і обласні відзнаки та грамоти обласного управління.

Як завжди, ексклюзивним подарунком з нагоди свята стали дерев’яні розписні вази, виготовлені сувенірним цехом Сумського лісгоспу спеціально для ювілярів.

Олександр Володимирович Посошенко – лісівник за освітою, професією і покликанням – присвятив роботі у лісовій галузі майже 35 років свого життя, 10 з якихна посаді директора ДП «Кролевецьке лісомисливське господарство». Очолюване ним підприємство вважається флагманом переробки на Сумщині, а випущена ним продукція добре відома не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Анатолій Іванович Литвин в лісовій галузі Сумщини з 1981 року. Тож 2021 рік для нього ювілейний двічі, адже поряд з особистою датою Анатолій Іванович відзначає у цьому році і свій 40-річний трудовий ювілей. 26 років свого трудового життя він працював директором мисливського господарства «Суми».

Дорогі наші ювіляри!

Прийміть сердечні вітання з Днем народження від колективу Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства!

Бажаємо ВАМ міцного здоров’я, миру і злагоди, благополуччя та достатку!

Нехай успіх завжди супроводжує всі ВАШІ починання і будь-яка справа має лише позитивний результат!

Невичерпної енергії, стійкості духу, наснаги, реалізації планів та нових ідей!