Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Сумському лісгоспі визначили переможців творчого конкурсу «Лісівники плекають ліс»

Новини лісгоспів 19 Квітня 2019

«Лісівники плекають ліс» – такою була тема цьогорічного конкурсу творів та малюнків, який проходив у межах акції Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках».

У конкурсі малюнків брали участь учні 1-4 класів, а ті, хто навчається в 5-8 класах, мали можливість випробувати свої здібності у конкурсі на кращий твір.

Перед членами оргкомітету стояло складне завдання – визначити переможців. Адже кожна робота по своєму оригінальна, у нії вкладено душу та працю.

Згідно рішення засідання оргкомітету по підведенню підсумків першого етапу конкурсу (рівень державних лісогосподарських підприємств) на кращий малюнок та твір за темою «Лісівники плекають ліс» 1-ше місце в номінації кращий малюнок отримали роботи Велиховського Станіслава, учня 4-го класу та Луніки Лілії учениці 3-го класу Могрицького НВК. 2-ге місце у Рой Катерини з Могрицького НВК та Кривошей Софії учениці ЗОШ №5 м.Сум. У Сілютіної Марини та Щербака Максима учнів ЗОШ № 5 м.Суми – 3-е місце.

Переможцями конкурсу на кращий твір визначили роботи Атарінової Марії (2-ге місце), а на третьому – твір Луніки Яни. Обидві учасниці навчаються в Могрицькому НВК.

Щиро вітаємо переможців та дякуємо всім, хто приймав у конкурсі активну участь.

Прес-служба ДП «Сумське ЛГ»